Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Hát igen!Ez az az illat,ami másokon tetszett régen,ha megéreztem.Aztán mikor már minden 2. emberke ezt fújja magára,kicsit már fullasztóan,fejfájdítóan tömény,és SOK!Azért egy illatminta erejéig elcsábultam,de éppen elég is volt ennyi.Rá kellett jönnöm,nem az én illatom,nem passzolunk egymáshoz....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Erika80

2018. szeptember 9.

Ő számomra az a fajta érdekes illat, amit egyszer hol kedvelek, hol nem, vagy csak nem is tudom hányadán állok vele, mint pl. a D&G The One. Mintám volt belőle, amíg tartott próbálgattam, vajon hogy mutat az én bőrömön. Első benyomásra szörnyűlködtem, annyira fura volt nekem ez a parfüm. Majd ahogy telt az idő és szagolgattam a kezem, elkezdett átbillenni a mérleg nyelve a tetszik irányába. A következő felfújásnál már nem szörnyűlködtem, de valahogy .... nem is tudom mi a legmegfelelőbb szó rá, de nem éreztem azt, hogy fúú eeeeez igen, nekem való, bejövős. Csakhogy a férjem amikor megszagolta, azt mondta egész jó ez az illat ami rajtam van. Na akkor ismét elkezdtem dilemmázni. :D :D (Milyen könnyen formálható az ember lányának véleménye ha parfümmániás :D :D )
Az én bőrömön az enyhe édesség mellett a savanykás gyümölcsösség és a pacsuli dominál inkább. Nem tudom szeretnék-e ilyen illatfelhőben leledzeni, főként, hogy a tartóssága sem a legjobb...
A döntésképtelenség nem éppen az én jellemvonásaim közé tartozik, mégis most egy kicsit hezitáltam azon tetszik-e igazán. (A privé-nél nem voltam bizonytalan egy percig sem) Tehát gyorsan el is döntöttem, nekem nem ér meg annyit amennyit kérnek érte, ám ha néha mégis érezni szeretném magamon, hát veszek egy utánzatot és meg van oldva. Tudom, tudom, az nem teljesen ugyanaz bla bla, ám mivel mindenkinek más a PH-ja, egyébként sem fognak ugyanazon illatjegyek tündökölni minden egyes emberen, ráadásul a pénztárca is nagy úr. Rengeteg parfümöt próbáltam már vica-verza és vannak a piacon ár-érték arányban nagyon szuper kreálmányok, arról nem is beszélve, hogy sok (és egyre több) esetben amennyivel többe kerülnek az eredetiek, annyival nem érnek többet.
Ez csupán az én picinyke személyes véleményem, bárki megróhat érte, szíve joga, de attól még az én véleményem marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Cintia04

2018. szeptember 1.

2018.08.01
Istenemre esküszöm nem tudom mi volt velem évekkel ezelőtt nézzétek el nekem valószínűleg átmeneti elmezavarom lehetett, hogy én ezt az illatot felpontoztam anno😂 Sosem szerettem, mindig is zavart minden benne. A megjelenése, maga az illat és ez a felhajtás ami körülötte volt. Még talán kis mennyiségben elviselhető lenne de nem 40 fokban és fullasztó melegben. Elég sok ismerősöm használta és sajnos a mértéket nem sokan ismerték én ennek okán ha csak megérzem valakin rosszul vagyok tőle. Soha többet nem akarom érezni de még látni sem ezt az üvegnek nevezett valamit. Semmi bajom a márkával anno nekem az Olympea volt a kedvencem tőle ma is sokszor nosztalgiázok a kis üveges maradékommal mivel anno kedvesem ajándéka volt nekem és szép emlék maradt szóval semmi ellenszenv nincs bennem de ez az illat nálam is biztosíték kiverős. Egyik ismerősöm is tanácsot kért, hogy mit szólok ehhez az illathoz mert neki annyira tetszik és tervezi megvenni. Nem akartam megbántani de finoman közöltem, hogy nekem sajna ingyen sem kéne. Az én orromnak is túlságosan mű és szintetikus. Akinek tetszik használja ezzel semmi gond nincs de azt vegyétek figyelembe kérlek, hogy ez egy brutál erős mézes-pacsulis nehéz és csíkhúzós illat szóval csak finoman az adagolásával!😉 Tartóssága miatt marad a 2 csillag!

2016.
Sajnos nagyon sokáig vegyes érzelmeim voltak ezzel a parfümmel kapcsolatban. Jó pár próbálgatáson átestünk együtt de mindig valami szúrósat, valami zavarót éreztem a leszáradásában ami már annyira felerősödött, hogy szó szerint rosszul lettem tőle és azonnal le kellett mosnom. Lehet ennek oka lehetett az is, hogy többször inkább egy melegebb időben próbálkoztam vele és szerintem a pacsulit nem bírja a bőröm ha meleg van mert katasztrófa amit a bőrömmel művel de most működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

2018.08.01

2016.

csikosmatyas

2018. szeptember 1.

Buta liba szag... tipikus, szintetikus olcsó de k...va erős.
8 általános végzettség fölött NEM ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Buta liba szag... tipikus, szintetikus olcsó de k...va erős.
8 általános végzettség fölött NEM ajánlom.

Majida

2018. augusztus 28.

Legjobb illat amit eddig használtam egyátalán nem öreges! Valamint tartós és elég nőies újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

beresregina95930

2018. augusztus 20.

Régen szerettem, de màr nem tudnám magamra fújni.. öreges illata van..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Régen szerettem, de màr nem tudnám magamra fújni.. öreges illata van..

Anheszenamon

2018. július 4.

Pár éve férjemtől kaptam karácsonyra, de nem tudtam megkedvelni. Nem illünk össze ezzel az illattal. Egyébként sem vagyok oda az édes illatokért, inkább a friss, citrusos jegyeket kedvelem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Evee88

2018. június 30.

Ő egy karakteres pacsulis illat, egy szép üvegbe zárva. Fél fújással is kitartasz vele akár egész napon át! Szerintem inkább hüvösebb időben jó őt választani, vagy akár esti kimozdulásra.
Picit többet vártam tőle.
Vagy tudod viselni, vagy nem.. ennél szerintem nincs átmenet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Picit többet vártam tőle.
Vagy tudod viselni, vagy nem.. ennél szerintem nincs átmenet.

Amea

2018. június 27.

Ez a parfüm nem alakoskodik, pont az van az üvegben, ahogy kinéz. Édes, jellegtelen, unalmas tucatillat, csodálatos összhangban a külcsínnel, ami hasonlóképpen nélkülöz minden kifinomultságot. Jó nagy böhöm arany gyémánt (!), nesze, érezzed a luxust!
Ez az egyszerű következetesség és a tartóssága megér 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Ez az egyszerű következetesség és a tartóssága megér 3 csillagot.

Sweety23

2018. június 27.

Pfejj,nagyon rossz.Tömény,erőszakos, időshölgy illat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Pfejj,nagyon rossz.Tömény,erőszakos, időshölgy illat

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)