Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Burya

2017. augusztus 24.

Nem értettem, mi ez a nagy felhajtás körülötte, úgyhogy mikor a Douglas-ben jártam, megillatoltam. Öhh... Keresem a szavakat... A legelső dolog, ami eszembe jutott róla, egy autó állott, műanyag szagú beltere némi olcsó autóillatosítóval és bent rekedt kipufogógázzal... Soha többet nem szeretnék vele találkozni.

UPDATE:
Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy talán romlott volt a teszter. Elvégre mi a fenéért fújkálná össze magát ennyi nő kipufogógáz szagú parfümmel? Ma felfedeztem, hogy egy teli üveg, friss teszter került ki a polcra a régi helyett, úgyhogy rettegve, de mégis leemeltem és kifújtam a tesztcsíkra. Jó messziről, hogy még véletlenül se kerüljön rám. Vártam kicsit, aztán megillatoltam. S most ez úton is töredelmesen elnézést kérek, amiért a múltkor úgy lehúztam. Valóban a teszter volt romlott. Ezúttal ugyanis egy eszméletlenül finom, málnás virágillat csapott meg. Mindenki a mézet emlegeti, de rajtam az sehol sincs -
szerencsére, mert nagyon nem szeretem, ahogy a többi cukros, ragacsos dolgot sem, mint a vanília, karamell stb. Az én bőrömön ez egy az egyben málna, narancsvirág és pacsuli. Nem fojtogató, nem édes. És határozottan nem kipufogógáz szagú. Friss, gyümölcsös, tavaszi-nyári viselet. Nem túl egyedi, viszont tényleg nagyon finom, hétköznapra rohangálós illatnak egy napsütéses tavaszi napon kiváló. Kívánságlistás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

UPDATE:

olisamsi

2017. augusztus 9.

Ezt is nagyon sztárolják, persze jobb illata van, mint a drágább pacsuliknak, de szerintem nem olyan jó, mint ahogyan mondják.
Semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Semmi extra.

Kremcica

2017. július 23.

Számomra semmi extra. Mindenki áradozott róla, így előbb megszagoltam a parfümériában (ott még tetszett) így beruháztam egy 5 ml-es fújósra, de annyira nem jött be hogy gyorsan túl is adtam rajta. Erőszakos mézes szúrós virágillat ráadásul drága is. Persze szubjektív a szaglásunk, de annyi de annyi ennél jobb parfümöt szagoltam már ami fele ekkora hype-ot nem kapott. Egy fokkal talán jobb számomra a fejfájdító Olympeánál de sosem tudnám hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Axyka04

2017. július 10.

Imádom az illatát! Karakteres, de nem fojtogató. Egy igazán nőies, kellemes illat; és egész nap tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

ami2015

2017. július 6.

Próbáltam ezt az illatot több alkalommal is, mintám is van belőle. Kivétel nélkül minden alkalommal megfájdult tőle a fejem, pedig bírom az erősebb illatokat, de ebben lehet valami, ami taszít is, mert a gyomrom is felfordult tőle. :( Nem is értem... az összetevők alapján tetszenie kellene, de se bőrön, se papíron nem tetszik. Ami a javára írható, hogy alig lehet lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

senskin

2017. június 29.

Éreztem valakint egy nagyon finom illatot, amit régebben nem kedveltem ugye. Nagyon intenzív, szexi illat. nem igazán lehet kibújni alóla, mert rabul ejti a használóját, a vadat és a férfit is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Verus417

2017. június 20.

Nagyon tartós,kellemes,karatkeres női illat. Szeretem. Inkább az őszi/téli "kollekcióm" része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Ada992

2017. június 13.

Ez a parfüm benne van a Top5-ben nálam.Szinte szerelmes vagyok az illatába.Annyira finom,érzéki,nőies,titokzatos.Tartós is nagyon.
Nagyon el lett találva! A férfi verzió is nagyon jóra sikerült.Egy korábbi exbarátom használta állandóan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Vanda1030

2017. június 6.

Apukámtól kaptam egyet még régebben, emlékszem imádtam és szomorú is voltam amikor elfogyott. Aztán viszont megismertem az olympea-t és beleszerettem abba így sosem került sor arra hogy ujravásároljam. Karácsonykor majdnem megvettem aztán végül mégsem jött haza velem. Bárkin megérzem egyből felismerem és megdícsérem mert nagyon tetszik. Viszont ha vásárlásra kerül a sor mindig valami mással térek haza. Egyébként is kísérletező fázisba vagyok a parfümökkel kapcsolatban, így azthiszem szegeny lady million még jó ideig nem kerül vissza. Bááár...:) Illata tartós, egésznapos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

werus

Korcsoport: >54
2017. május 31.

Nagy kedvencem, maximálisan bevált. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 31.

Nagy kedvencem, maximálisan bevált. Imádom az illatát.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)