Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Summer39

2017. május 6.

Amikor parfümöt akartam venni, semmi olyat nem találtam a Müllerben, ami megfogott volna. Mérgesen kiballagtam, aztán arra gondoltam: olyan nincs, hogy parfüm nélkül menjek haza. Úgyhogy visszadzsaltam, és a polcon kezdtem nézelődni. Mikor kifújtam, azonnal tudtam, hogy ez az. Édes, határozott, karakteres illat, nem való mindenkinek. Viszont egyfajta magabiztosságot ad. Ezért is veszem meg újra, lassan öt éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

egetoerika

2017. május 6.

Nem értem ezt a nagy hűhót... Kívül gagyi, csupa műarany, totál visszataszító. Belül? Kózönségesbe hajló, édes, tömény. Kétségbeesetten ordít, hogy vegyen már észre valaki! Még jó, hogy csak mintán van belőle. A kíváncsiság vitt rá a megrendelésre. A reklám becsapó, köze nincs ennek az illatnak az eleganciához vagy kifinomultsághoz. Az bizonyos, hogy észrevesznek ha ezt hordod. De abban nem vagyok biztos, hogy én erre a fajta figyelemre vágyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

Lileycat

2017. április 19.

Harom evig a legfobb illatom ez volt es nagyon szerettem. Meg most is van belole de most beleszerettem az Olympeaba, es azt hasznalom. Ez viszont tipikus noies illat a legtobb esetben ferfiak velemenye alapjan klasszikusan noies es vonzo, sot elegans.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

zahraa

2017. április 15.

Annyira sajnalom hogy a hamisitok egyik kedvence lett, es minden masodik *bocsi, nem rasszizmus, inkabb kicsillagozom* de ettol tocsognak... es leszolitanak, vedd meg te is, "most esett le a kamionrol." Hogyne. Full kamu.
Pedig amugy egy tok jo illat, tartos is, nem tolakodo, az edes kategoriaban egy egesz kulonleges helye van. Mindennapi kis luxuserzet.
Az uvege is kulonleges, a reklamja nagyon jol visszatukrozi azt az eleterzest amit kepvisel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

angelina69

2017. április 8.

Ismét elkapott az illatolási vágy és be kellett térjek az egyik drogériába. Megláttam a polcon, pontosan szemmagasságban volt, ha már annyian zengnek róla ódákat, hát egye fene magamra fújom. És nahát... Ez nem is olyan rossz. Kérem szépen ez bizony számomra egy szép illat. Még csak nem is ütős, nem fojtós, nem fájdította meg a fejem, nem lettem rosszul. Ami azért lepett meg mivel pacsulit is tartalmaz, az pedig többnyire ilyen dolgokat ér el nálam. Szóval... Rajtam enyhén édeskés-mézes, kicsit gyümölcsös, és a végén egy letisztult, kicsit édes-friss, kellemes illattá válik. Valahogy másra számítottam, brutálisabbra, de nem az, rajtam nem.Volt, aki dívásnak titulálta valahol. Lehet, hogy velem van a baj, de ezt én nem érzem benne. Persze nem egy tini lány illat. Lehet, hogy inkább alkalmakra használnám. A tartósságára nem lehet panasz. Ha hordanám, akkor inkább átmeneti időben. Nem hinném, hogy kedveli a meleget. Valamelyest elüt az én ízlésemtől, de mégis tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

Darancsa

2017. április 2.

Nagyon karakteres és tartós illat, kevés illatot tudok elviselni magamon de ez közöttük van!
Évszaktól függően bármikor használható, jellegzetes illat. A környezetem is imádja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

petraa11

2017. április 2.

Ennél jobbat elképzelni sem lehet. Tartós és csodás illat, Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Ennél jobbat elképzelni sem lehet. Tartós és csodás illat, Ajánlani tudom csak.

Zsuzsi27ka

2017. március 28.

Nekem kb 2 eve volt meg ez a parfum, azota nem vettem ujra, de most ujra megereztem valakin, es eszembe jutott :)
Karakteres, finom illat, es nem utolsosorban tartos. Az uvege is csodas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Karakteres, finom illat, es nem utolsosorban tartos. Az uvege is csodas.

Szamocka

2017. március 21.

Jaj én úgy szeretem! Olyan tartós, hogy lemosni sem lehet. (Nem mintha annyira akarnám, hogy lejöjjön rólam az illat) Akkor használtam, amikor a csodaszép egyetemi éveimet kezdtem, úgyhogy nálam ez az illat óriási szerelem már csak azért is, mert felszínre hozza a régi szép idők emlékeit. Érdekes, hogy ennyire tetszik ez az illat, mert én a "rózsaszín illatokat" szeretem, ezen kívül minden más parfümöm üvegje rózsaszín volt, de ez mégis teljesen magával ragadott, nem is tudom miért nem vettem még újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

kmooni95

2017. február 24.

nagyon szerettem, sajnos már elfogyott és van másik parfümöm, de legközelebb ilyet veszek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)