Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

irmacsek

2017. január 29.

Valóban nagyon szép külső és belső egyaránt. Igazán finom illat és a csuklómra fújva több órán át éreztem, biztos vagyok benne, hogy egy tartós illat. Van már egy Paco Rabanne parfümöm, ( Black Xs L'exces) amit szintén a tartóssága miatt választottam. Nekem a két illat hasonlít, de a Black Xs L'exces-sel ellentétben itt nem zavar semmi semmi az illatjegyek közül. Szerintem fogok venni egy 10 ml-set kezdésnek itt a krémmánián, hogy teljesen egymásba szerethessünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 29.

netti1990

2017. január 22.

Páromtól kaptam ajándékba :) Nagyon szeretem.Nagyon finom illatú parfüm.Egész nap érzem Magamon :) A gyémánt üvegcse is nagyon tetszik :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

viirag

2017. január 18.

Karácsonyra kaptam, régóta vágytam rá, de soha nem vettem meg, nem is értem miért. Egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

tamasirebi

2017. január 10.

Már 3 éve ez a parfümöm. Tökéletes női illat...egyszerűen nem lehet betelni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

hdori23

2017. január 7.

Az egyik kedvenc parfümöm télen nyáron már a második üveggel használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Az egyik kedvenc parfümöm télen nyáron már a második üveggel használom :)

Anne74

2016. december 31.

Miután belefutottam egy hamis illatocskába (netes vásárlás előnye) először hozzá viszonyítottam és iszonyúan nem tetszett...sőt a külleme sem...
Aztán megismertem az igazi illatot , ami nagyon kellemes...

Sógornőmnek ajándékoztam, mert a kellemes hatás ellenére mindig eszembe juttatta a kellemetlen élményt.

S én bizony az illatokat gyakran élményekhez kötöm...
Jó vagy rossz... szinte minden illatra emlékszem s az első emlékképekhez térek vissza az illattal...

Aki szereti a kellemesen finom, édes illatokat, azoknak bátran ajánlom...

(Ám én tudom soha nem fogom újravásárolni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 31.

Aztán megismertem az igazi illatot , ami nagyon kellemes...

S én bizony az illatokat gyakran élményekhez kötöm...

Aki szereti a kellemesen finom, édes illatokat, azoknak bátran ajánlom...

(Ám én tudom soha nem fogom újravásárolni)

Kassziopeia

2016. december 27.

Ajándékba kaptam lassan 3 éve de még mindig van belőle és még mindig az egyik kedvencem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

biusjj

2016. december 16.

Mikor megjelent párba vettük a férfi illattal, imádom a mai napig. Ha mentünk valahova "kiöltözős" helyre ezt fújtam, meg ez volt a randi illatunk. Ehhez is meg a férfihez is jó emlékeket kötök, illetve maga az illat is kifejezetten tetszik. Erős, de nem tolakodó, inkább karakteres, édes, de mégis meleg bújós illat. Tartós is nagyon. Még elegánsnak is mondom :D mert nekem az, vagy lehet mert olyan emlékeket kötök hozzá, ki tudja... De ugye ennél is sajnos jött a jelenség, hogy olyanok hordják, akikhez nem illik... Mikor egy útszéli kiskocsmába megállasz, mert épp szomjan haltál a nyár közepén, a kocsmáros meg mint egy kopott gyöngy épp kiszolgál a zsíros csapzott hajával, de illata jó.. mert ez van rajta. Kicsit furán hat...
Mivel ma nagyon kritikus és "megmondó" vagyok így a többi véleménnyel várok. nem akarok sértőnek tűnni... csak vannak illatok és illatozók akik nem illenek össze. Ennyi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Rebje

2016. december 7.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt. Csajos, szexi, vidám. Nem tudom, hogy most is tetszene e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Pipacs85

2016. december 7.

krzsoka-hoz hasonlóan, évekkel ezelőtt kaptam. Nem szerettem, mert mindenkinek ilyen illata volt.
Magamon nagyon irritál. Iszonyú erős és édes.
Még barátkozom vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Magamon nagyon irritál. Iszonyú erős és édes.
Még barátkozom vele...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)