Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. március 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű, vizes-virágos illatcsaládba tartozó parfüm.

Parfümőr: Loc Dong és Fanny Bal

Fejjegyek: citromvirág, klementin

Szívjegyek: szoláris jegyek, vízi jázmin, vízililiom

Alapjegyek: só, vanília, ámbra, cashmeran

Ár: 22000 , Eladó: Shelly
Állapot: 50 ml,dobozaban, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Foxpost
Shelly

2019. július 4.

Valami könnyed, hűvös, aquás illatot kerestem nyárra, na de amit kaptam...édes, tömény, too much. Kellemes lenne, ha nem lenne ilyen erőteljes és édes. A só nagyon jó ötlet volt, tartós is, de számomra tolakodó lesz egy idő után, besokallok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

egyedszilvi

2018. szeptember 30.

Az összes Olympéa közül a legfinibb!
Sós-vaniliás edesség(de pont megfelő,nem túlzas,mint az intense)citromossága is ervényesül,igaz nem változik,csak finoman lágyul.Nagyon eltalált illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Az összes Olympéa közül a legfinibb!

Timi8

2018. augusztus 29.

A napokban kaptam párom egyik barátjáéktòl, mondván, én ùgyis nagyon szeretem a parfümöket, szinte másnak nem is örülök. Lacim tudott ròla, ő azon izgult, h.olyat kapjak amilyen még nincs itthon ;)))) Nos, az Olympea sòs-vanìliás vonala nem a kedvencem, (bár megjelenésekor egy Luxure-os utánzatát hetekig megállás nélkül fùjkáltam), most már amiatt sem tud hozzám közel kerülni mert lépten-nyomon belefutok. De nyilván megértem akik rajongásig szeretik, hiszen a maga nemében még egyedinek is mondhatò.
De az illatròl is. Alapvetően nagyon kellemes meglepetés! Talán ezzel az ùjjal most elkészült a legjobb Olympea? Lehet. Bár én mind3 elődjét beleérzem ebbe is bizonyos fázisaiban. Intenzìvebb, fűszeresebb, mind az akvás jegyek mint pedig a sòs-vanìliás védjegy megmaradt, mandarinnal és szoláris jegyekkel (tényleg kiérezhető!) kiegészülve. Javára legyen mondva még, tartòs is mint állat! Ùgy gondolom, a mélysége, fűszeressége 25 (esetleg 20) fok alatt még szebben fog muzsikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Ezt is véletlenül kaptam, nekem az Aqua a favorit. Eléggé hasonlít rá, illik is hozzám, de kicsit tolakodó. Tartóssága rendben van.
Őszintén nem értem minek egy két éves parfümhöz ilyen "frissítéseket" kiadni, én személy szerint a hajamat téptem, amikor nem találtam elsőre az Aqua-t. Az meg aztán pláne pofátlanság, hogy mind a 4-nek majdnem ugyanolyan a doboza... Ergó frankón össze lehet keverni.
Jó ez nem sikerült olyan rosszul mint az Intense, de csak azért vagyok hajlandó elfogadni, mert 90%-ban olyan mint az Aqua. Háklis vagyok na. Sokkal nehezebb illat, ennél tényleg érezni, hogy télen kellene használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

d-i_n-a

2018. július 25.

Kedvenc parfümöm..Pici mintát kaptam a Douglasba a vásárlásom mellé...elfogyott a parfümöm..ah mondom elhasználom a mintát mit veszithetek..először befújtam magam rohadt erős volt..de a durva, hogy egy kis idő elteltével annyira megtetszett..plusz befújtam a kabátomat..beraktam a szekrénybe majd amikor újra elővettem ugyanugy illatozott..nekem nagyon tetszik..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

sabrirory

2018. július 25.

Ismét minta szaglászós ámokfutásom áldozata lett. Elsőre nem volt szerelem. Túl erősnek és töménynek gondoltam. Újra fújtam pár nappal később. Akkor már teljesen más arcát mutatta meg. Tartóssága nálam olyan 6-7 óra. Nem bántam meg. Nyáron nem szívesen használom, inkább majd őszi-téli időszakban veszem elő újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Andi0608

2018. május 1.

Nekem kifejezetten tetszik! Könnyedebb mint az edp (2015-ös kiadás) , tavasszal, nyáron szerintem szuper választás annak aki szereti az edp-t, de valami lágyabb illatra vágyik a meleg miatt. Legalábbis nekem az edp abszolut őszi, téli illat, ami 20 fok fölött kicsit fullasztó lehet. Próbáltam a papírcsíkon és a bőrömön is, nagyon tartós!! Erősen gondolkodom rajta, hogy beszerzek egy 30 ml-s kiszerelést :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

mglilla

2018. április 6.

Egesz jo, de nekem az anyaillat az igazan kulonleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Egesz jo, de nekem az anyaillat az igazan kulonleges.

Kremcica

2018. március 16.

Kíváncsi voltam erre a flankerre mert az Olympea családból van amit imádok és van amit utálok. Az anyaillatot finoman szólva is nagyon nem kedvelem, ellenben az Intense verzió nagy kedvencem. Az Aqua pedig a szó-szó kategória. Így indultam neki a próbának... Számomra ez az illat mind a hármat összefogja. Benne van az alapillatban a sima O., az Intense vaníliás-édes ámbrás vonala és az Aqua frissessége. Kifújáskor erős bár rajtam nem túl tartós. Azért nyárra nem ajánlom, sok lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Colette221

2018. március 16.

Ez az illat már nagyon sok(k). Előre félek, mikor egy szép nyári, forró napon a metrón ez fog megcsapni, vagy bárhol, ahol alig van levegő, mert valljuk be, sokan locsolni fogják magukra.. A sima Olympea-t szeretem, de ez tömegoszlató. A tartósságával nincsen semmi baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.