Paco Rabanne

Ár:   20 500 Ft és 27 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. január 9.

Ár:   20 500 Ft és 27 300 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

"Egy túlzottan tökéletes és tökéletesen szemérmetlen férfiben testet öltő fantázia. A Pure XS végletes a maga kristálytiszta valójában, magától értetődő, egyértelmű és színtiszta fantázia. A Pure XS a férfi kettősségét tükrözi, akinek előkelő neveltetéséhez intenzív szexuális vonzerő társul. Egyszerre decens és merész, bűnös és erényes, ez a kettősség hihetetlenül vonzóvá teszi. Az illat neve is végletes. A Pure a férfi szépségének és vágyának tisztaságára utal, az XS pedig az erőteljes szexualitásra, a történet középpontjában álló férfi végletes személyiségére, az általa kiváltott reakciókra, és az illat frissesség és tűz között játszó jellegére."

Illatjegyek: lédús zöld akkord, fahéj, fehér kakukkfű, vanília, gyömbér, mirha

Férfi gyári illatminták 250 Ft / db-tól
Ár: 250 Ft / db-tól + posta , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
lenochka

2019. május 24.

Imádom az illatát egy férfin! Tartós, finom, olyan mély illat. Nem tolakodó, diszkrét... de ott van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

pacsalia

2019. március 9.

Omg!!! Őt keresem időtlen idők óta. Vagy van egy hasonmása vagy nem tudom, de sok férfin éreztem ezt vagy hasonló illatot az elmúlt években és sosem mertem megkérdezni a nevét :D Vadítóan finom. Lágy, de mégis kellőképp férfias. Édeskés de nem émelyítően. Valahogy friss és édes egyszerre. Leírhatatlan! Imádom! Páromnak őt fogom adni következő alkalomra :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

tizesh

2019. március 4.

Hozza simán SŐT simán hozza a Paco Rabanne minőséget! Édeskés, fűszeres, brutál tartós finomság :) Nagyon érzéki, szexi, csábító illat!
Elképesztő tartóssággal, mint ahogy a többi paco család tagjai :)
Nincs mit írni, hisz előttem már páran írtak róla: ki kell próbálni, simán 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

Elképesztő tartóssággal, mint ahogy a többi paco család tagjai :)

Timi8

2018. december 30.

Nagyon bevált, kedvenc lett!
Tavalyi beszerzés volt az 1.palack, de azòta már az egyik haverunknak is meg apumnak is kellett szereznünk ilyet. Mindenki ilyen illatù szeretne lenni aki csak megérzi :)))) Tényleg fincsi, édeskés, puha, pùderes, szexis, mindemellett nagyon férfias is. Baromi tartòs! Igazán megéri beszerezni, nem okoz csalòdást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Nagyon bevált, kedvenc lett!

klau810614

2018. január 9.

Woooow 😝 ez a legfinomabb férfi illat amit idáig éreztem!!! Isteni, modern, szexi, ha férfi lennék csak ezt fújnám!!! De mivel nem vagyok ezért a férjemen illatolom 😀 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Rhodesian Ridgeback

2017. december 6.

Még nyáron, amikor először megláttam ezt a parfümöt, eldöntöttem, hogy ezt az illatot ki fogom próbálni. Kishazánkba viszonylag soká jutott el és a kritikák, vélemények is eléggé megosztóak voltak. (Most is azok.)
Amikor először megszagoltam az egyik drogériában, először nem tudtam hová tenni. Inkább a „nem igazán tetszik” kategóriába soroltam. Valamiért mégis hívogatott ez a különleges illat, csábított az pompás kék üveg azzal a hatalmas kupakjával. Aztán minden alkalommal egyre jobb irányba változott róla a véleményem. Most ott tartok, hogy be is szereztem egy100 millis kiszerelést. Nem apróztam el és nem is tudok vele betelni. Szerencsére a visszajelzések is pozitívak.
Hétköznapi használatra is alkalmas, mivel nem túl erős, de nem is könnyű illat. Tartósnak és modernnek mondanám. Ebben a hűvös őszi-téli időszakban ajánlott a használata. A tömény gyömbér és az állatias vanília kiváló keveréke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Coumarin, Linalool, Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.