Paediprotect

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

Hatékonyan véd a napégéstől, UVA/UVB sugárzástól a tengerparton, uszodában, illetve sportolás közben. Vízálló. Egyszerűen felvihető, könnyed formula, melybe nem ragad bele a homok. Bőrkímélő jellege bőrgyógyászatilag igazolt.

Bagette

2020. augusztus 3.

Nem a megszokott állagú fényvédő, szinte primer szerű, csodálkoztom, hogy szilikonmentes, mert a full szilikonos primereknek szokott ilyen állaga lenni. Nekem ez nagyon bejött, szuper kényelmes érzet a bőrön, látszatra matt, tapintàsra nem ragad. Nekem nem volt különösebb gondom az elkenésével, szépen eloszlatható, csak egyszerre nem szabad túl nagy mennyiséget kenni. Az illata abszolút nem a tipikus naptejszag, inkább frissítő, kicsit férfi after shave beütésű :D Az incije nagyon szép, jóféle fényvédő összetevői vannak, bár szerintem kár a kencékbe a parfüm.
Viszont jön a feketeleves, miért nem 5 csillag, sajnos a legapróbb dörzsölődésre elkezd morzsálódni :( Már az is elég szinte, ha csak végigsimítom a karom, az újrakenése meg nem a legszebb, kukacosodik. Az újrakenés meg szükséges alapból is, de így meg végképp.
Így arcra vàlt be leginkább úgy, hogy lepúdereztem, így nem dörgölődik, morzsálódik le olyan könnyen és az én még enyhén zsíros arcomon is elég jól bírta a strapát, valamint tényleg vízálló is.
Na de amivel hirdeti magát, hogy gyerekeknek is ajánlott, egy nagy bullshit, egy gyerek végképp iszonyat gyorsan leszedi önkéntelenül magáról, hisz ők nem tudnak annyira figyelni, mint egy felnőtt, hogy ne érjen semmi a bekent részekhez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

IldikoKelemen

2019. augusztus 29.

Többet vártam ettől a terméktől, már csak az ára miatt is. A krém állaga sűrű, nehezen kenhető. Illata elég erőteljes, a végére meg is untam, fényleni nem fénylik annyira. Ami pedig a legnagyobb bajom vele, hogy egy idő után kezd leperegni a krém. Összecsomósodik és jön le, ilyet még egy naptejnél sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.