Paese

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naoto, Módosítva: 2019. március 12.

Krémes, jól kenhető állagú szemhéjalap, amely meghosszabbítja a szemsmink élettartamát. Könnyű a felvitele, javítja a szemhéjfesték tapadását és tartósságát. Semleges színe nem befolyásolja a ráhelyezett festék színét.

Naoto

2019. március 12.

Kicsit félve rendeltem meg, mert ennyi pénzért nem szerettem volna kidobni, ha nem válik be. Szerencsére semmi ilyesmi nem történt, nagyon jól bevált. Egyszerűen fel lehet kenni ujjal, a bőr színével egybeolvad.
Próbáltam erősebb, csillámos sminkkel is, de visszafogottabb, matt szemhéjfestékekkel is. Olcsóbb szemhéjfestékekről van szó, de mindkét esetben jól teljesített, a matt szemhéjfestékeket rajtam eddig még semmi nem bírta pár óránál tovább fent tartani - ezzel olyan 6-8 órát bír, de utána is inkább csak halványodik a festék, és 10+ óra után kezd el beülni a redőkbe. A komolyabb sminkeknél Maybelline Color Tattoo-val kombinálva használom, na úgy teljesen lerobbanthatatlan, 10+ óra meg sem kottyan neki (a miheztartás végett: önmagában a Color Tattoo max. 4-6 órát bír rajtam csíkozódás nélkül).
Így abszolút megérte, nagyon kevés is elég belőle, szóval sokára fog elfogyni, és végre tudom használni a matt szemhéjfestékeimet is anélkül, hogy attól kéne félnem, munka végére már egy csíkban áll az egész a szememen.

(Ez a szemhéjalap nem összetévesztendő a Paese másik szemhéjalapjával, amit én nem próbáltam, de elég megosztó véleményeket generált itt Krémmánián.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!