Paese

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naoto, Módosítva: 2019. március 12.

Krémes, jól kenhető állagú szemhéjalap, amely meghosszabbítja a szemsmink élettartamát. Könnyű a felvitele, javítja a szemhéjfesték tapadását és tartósságát. Semleges színe nem befolyásolja a ráhelyezett festék színét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Naoto

2021. augusztus 9.

Kicsit félve rendeltem meg, mert ennyi pénzért nem szerettem volna kidobni, ha nem válik be. Szerencsére semmi ilyesmi nem történt, nagyon jól bevált. Egyszerűen fel lehet kenni ujjal, a bőr színével egybeolvad.
Próbáltam erősebb, csillámos sminkkel is, de visszafogottabb, matt szemhéjfestékekkel is. Olcsóbb szemhéjfestékekről van szó, de mindkét esetben jól teljesített, a matt szemhéjfestékeket rajtam eddig még semmi nem bírta pár óránál tovább fent tartani - ezzel olyan 6-8 órát bír, de utána is inkább csak halványodik a festék, és 10+ óra után kezd el beülni a redőkbe. A komolyabb sminkeknél Maybelline Color Tattoo-val kombinálva használom, na úgy teljesen lerobbanthatatlan, 10+ óra meg sem kottyan neki (a miheztartás végett: önmagában a Color Tattoo max. 4-6 órát bír rajtam csíkozódás nélkül).
Így abszolút megérte, nagyon kevés is elég belőle, szóval sokára fog elfogyni, és végre tudom használni a matt szemhéjfestékeimet is anélkül, hogy attól kéne félnem, munka végére már egy csíkban áll az egész a szememen.

(Ez a szemhéjalap nem összetévesztendő a Paese másik szemhéjalapjával, amit én nem próbáltam, de elég megosztó véleményeket generált itt Krémmánián.)

UPDATE: egy kis idő után összeugrott, vagy nem is tudom hogy mondjam, egyszerűen elvált a tégely faláról és összement a cucc - így is használható, de nehezebben kenhető, és nem olyan szívesen nyúlok már utána. A hatása nem igazán változott, de szerintem ha elfogy, vagy használhatatlanná válik akkor más után nézek.

UPDATE: bizony a nagy részét kidobtam, met egyre furcsább állaga lett. Azóta találtam sokkal jobb ár-érték arányú szemhéjalapot (Nyx Proof it!), úgyhogy ez kevesebb csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.