Paese

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: csilluu95, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Ár:   2050 Ft

Folyékony korrektor bajkalin kivonattal, mely halványítja a sötét karikákat és a fáradtság látható jeleit.

Rnora

2015. április 12.

Nagyon szeretem, pont kellően "felvillanyozza" a szemem alatti területet. Természetes hatású, nem szárít, ujjal eldolgozva is szép. Örülök, h megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

varga.stella

2014. december 20.

Eddigi legjobb szerem szem alatti karikákhoz. Szépen fed és könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

tündérmanó

2014. szeptember 22.

Szemem alá vettem,teljesen jól működik. Könnyű eloszlatni, más bőrproblémát is jól fed, nem csak a szem alatti karikákat. Jó kis korrektor, könnyen elfér a táskában, bárhová magammal vihetem,és mivel saját ecsete van, nem kell mindig tisztogatni. Megéri az árát, maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

őzgida88

2014. július 9.

Nekem bevált. Könnyen eldolgozható, frissebbé varázsolja a bőrt. Nem teszi maszkossá a vékony bőrt, hanem szépíti. Lágy, krémes a textúrája. Bármikor újra venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Camilla_B

2014. június 9.

A 02 beige van meg, imádom. Pont annyit fed, amennyit kell és nem gyűrődik össze a szemem sarkában sem. Nagyon könnyen elkenhető és minimális porpúderrel fixálva egész nap tartós. Fixálás nélkül is nagyon tartós egyébként és nappal nem is szoktam rátenni semmit, mert sokkal természetesebb tőle a bőröm. Bármikor újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

csokissex

2014. április 16.

Imádom ezt a fénykorrektort. Én az extra mattot annyira nem szeretem, mert teljesen letompítja és leöregíti a bőröm. Ez éppen hogy csak megvilágítja a bőröm és egyszerűen fiatalosabb és sugárzóbb lesz. Nagyon könnyen el lehet a bőrön oszlatni és nem ül bele a ráncokba, ha nem teszünk alá tömény alapozót. Nekem mattnak tűnik és nem látok benne csillámok, hanem szép a fénye, ami nem glitter, hanem csak világít. A 02 Beige van meg, tökéletes a bőrömnek és nem szárítja. Maximálisan elégedett vagyok vele, bármikor újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

csilluu95

2014. április 2.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg. Csak a szemem alá használom, nagyon jól halványítja a karikákat, könnyen eldolgozható, és az én kis ráncaimba egyáltalán nem ül bele. Viszont apró kis csillámok vannak benne, amit én nagyon nem szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0