Paese

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. április 25.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Viaszos a textúrája és nem egyszerű vele dolgozni. Úgy vettem észre, ha kicsit "megolvad" éri egy kis hőhatás, akkor jobban el tudom dolgozni. Ezt leszámítva nekem elég tartós rajta a smink. -1 csillag az állaga miatt ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

andrea760730

2018. szeptember 16.

Nagyon rossz. Textúrája sűrű, viaszkrém jellegű, de nem lehet elkenni, darabos marad. Bárhogyan is próbáltam - ujjal vagy ecsettel felvinni, több vagy kevesebb mennyiséget - nem sikerült eloszlatni, darabos állaga maradt. Nem tudom, lehet, hogy az én példányom volt selejtes, bár másoknál is olvastam ezen problémákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

alexandra_domotor

2017. október 30.

Szörnyen rossz. Kenhetetlen állag, felkenés nélkül egyszerűbb felvinni a szemhéjfestéket és önmagában még tovább marad ép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

pink sunrise

2016. október 29.

Csalódás,úgy ahogy van.Nagyon nehezen lehet eloszlatni,meg a mennyiséget eltalálni.Darabos marad,bárhogy kínlódok, és ez az a termék amit akárhányszor próbáltam legtöbbször egy nem túl stílszerű "a....életbe "mormogás mellett letöröltem és elhatároztam hogy kidobom..aztán mégsem....De mindig így járok vele.Lehet az általam próbált darabbal van baj,lehet velem van baj,mindkét lehetőség valószínű,de én többet nem " tökölök" vele ( ha már "halloween" ,nem tudtam ezt a mondatból kihagyni :D ).....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Ariel001

2016. június 26.

Nekem Ő A szemhéjalap! Olajos, fedett szemhéjam van, és még nem találtam olyan terméket ami így megtartotta volna a porokat mint ez! Volt hogy lagziban dolgoztam 20 órát és kicsit fakult csak a szín , de nem állt még össze akkor sem egy csíkba! Ujjal, vékony rétegben oszlatom el egyenletesen, több mint egy éve használom, és most kezdek a tégely végére érni. Egyetlen negatívum: 1600 Ft-ért rendeltem anno, nos az ára már 3200 Ft, amit egyik napról a másikra emeltek így fel, bár nekem még így is megéri és újraveszem ahogy elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Lina14

2016. május 31.

Többféleképpen is felvittem, de ennél az a legjobb, ha vékonyan dolgozzuk el. Elsőre, a tégelyben mályvás színe van, de ez megtévesztő, mert felvíve még az én bőrömnél is világosabb. Sajnos ez sem tart 8 óránál tovább, de eddig ő a legjobb, amit próbáltam. Ujjal a legkönnyebb felvinni, és eldolgozni is. Illata nincs, kicsit ragacsos érzete van felvitel után, amibe beleragad a szemhéjfesték, de nem nehezíti meg az elsatírozást. Élénkek rajta a színek rgyértelműen. Még keresem az igazit, de eddig ő bizonyult a legjobbnak :)
Update: ha kicsit világosabb, darabosabb lett egy idő után vagy kiszáradt, érdemes lekapni a tetejéről azt a réteget, és egy tompa késsel vagy kávéskanállal újrakeverni, mert az alján még mindig ugyan olyan jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

leba

2016. március 24.

Nekem nagyon tartóssá teszi sminkem. Állagának köszönhetően jól beletapad a festék. Viszont darabos, csomós lett az utóbbi időben :( Így nagyon nehezen tudom eloszlatni. Kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

CeCeDrake

2015. november 22.

Artdeco alapom totál beszáradt és rendeltem egy ilyet. Nem bántam meg, remekül helyettesíti. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

lucacica

2015. augusztus 2.

Esküvői sminkemhez vettem, addig Essence alapot használtam.
Nekem elég zsíros a szemhéjam, ezért hamar beráncosodik a szemhéjfesték ha nem rakok alá semmit. A 40 fokos hőségben a sminkem 1 órától hajnal 3ig kitűnően bírta!! Nagyon megszerettem, bár picit nehéz egyenletesen eloszlatni a szemhéjon, de szuper termék jó áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Esküvői sminkemhez vettem, addig Essence alapot használtam.

lysza1985

2015. május 24.

Meglepődtem mennyire pici és viszonylag kemény állagú. Párszor használtam eddig, szerintem tartósabb és élénkebb tőle a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate