Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pocok1972, Módosítva: 2014. december 22.

Szemhéjtus precíziós vastag heggyel, mellyel pontos, hangsúlyos, drámai fekete vonal húzható. Gyorsan száradó formula, melynek nagy az ellenálló képessége az izzadás, a szennyeződés és a víz ellen. Hosszan tartó hatás, nagy kopásállóság. Nagyon magas a pigmenttartalma, erős domináns fekete színű. Felhordáskor a festék nem ül ki a két szélre, hanem egyből szépen terül a bőrön.

Parfüm- és paraben-mentes termék.

Kiszerelés: 5,5 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

cinderella09

2014. november 16.

Barátnőmtől kaptam, és nagyon hálás vagyok érte :-) Ez az egyetlen tus idáig, amivel egybefüggő, szép vonalat tudok húzni. Amiket idáig próbáltam, mindig csak maszatolás lett a vége. Lehet én vagyok a béna, de ha ezzel sikerült, talán nem csak bennem van a hiba. Tuti újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.