Palmer's

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   315 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Egyedülálló formula kifejezetten arra tervezve, hogy visszaállítsa a test természetes, eredeti feszességét. Tiszta kakaóvajból készült és E-vitaminnal, kollagénnel, elasztinnel és sheavajjal dúsított. Nem zsíros lotion, mely még terhesség és fogyás után is feszessé teszi a bőrt.

Parabén- és ftalátmentes.

ssyakaky

2021. február 28.

egy flakonnal elhasznaltam, nagyon szerettem, ugyanazt tudom elmondani, mint a sima tesojanal, talan ez egy kicsit jobb is, de nagyon hasonlit a hatasuk, illatuk, allaguk, mindenük. jol hidratal, halvanyitja, amit halvanyitani kell, kinder csoki illat itt is megvan. egy dolog miatt nem vettem ujra, es az az ara, a sima valtozat majdnem ugyanezzel a hatassal olcsobb, ugyhogy rá valtottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

JasmineK

2020. szeptember 24.

Én Dm-ben vettem kicsit drágábban, de örülök, hogy már ott is kapni!

Én jobban szeretem, mint az alap verzióját, kellemesebb az illata. A pumpás verzió nagyon nagy segítség. Hamar beszívódik, hosszan hidratál! Feszesítést pár használat után egyelőre még nem éreztem! Nagy kedvenc lesz! Az illata nagyon kellemes csokis, a bőrömetszoktam szagolgatni utána. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Én Dm-ben vettem kicsit drágábban, de örülök, hogy már ott is kapni!

Argold

2020. szeptember 17.

Idén nyáron ez volt a nagybetűs TESTÁPOLÓ!😍 Gondoltam csak kipróbálom már, hiszen imádom a kakaóvajas cuccokat. Évek oda BBW-s testápolókat használok, de nyáron valahogy kipattog tőle a bőröm, túl sok, nem bírja, ezért kerestem valami mást.

A pumpás kiszereléstől odáig vagyok, isteni, igazi kakaó illat, nagyon hamar beszívódik és nyáron kellően hidratálja a bőrt, sőt a barnulásban és a barna bőrszín megtartásában is jeleskedik. Nagyon megszerettem, most, hogy elfogyott, holnap első utam lesz a DM 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

ViviAnne

2020. július 30.

illata mint a Kinder tojás, a hidratálása elég jó, puha marad utána a bőr. Nem ragad, viszonylag gyorsan beszívódik, viszont feszesítést vagy bármi hasonlót nem tapasztaltam, és a flakonnegyedénél tönkre ment a pumpája is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

edinaa225

2020. június 14.

Imádom, brutális jó hidratáló , erőteljes kakaóvaj illat. Kb 1 hónapja használom a lábam pihe puha mint a baba arca :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

nekoSX

2019. november 30.

Sűrűbb krém, de jól kenhető és jól be is szívódik. Kíváncsiságból vettem meg, mert mindenhol nagyon jó véleményeket lehet olvasni a márkáról és most már nálunk is kapható az egyik DM-ben (remélem meg is marad a kínálatban!). Az illata imádnivaló: igazi kakaó, így télre annyira jól esik az esti fürdés után, igazi Karácsonyi csokis hangulat, nem gelj, nagyon természetes. A hidratálása megfelelő, de pl a nagyon száraz lábszáramra a Mixa atópiás testápoló sokkal jobb.
Kakaóvaj kedvelőknek melegen ajánlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Kakaóvaj kedvelőknek melegen ajánlott.

galivali

2018. október 29.

Első terhességem alatt kaptam belőle egy mintát valamelyik várandós csomagban. 2szeri használat után tudtam, hogy kell belőle a nagy kiszerelés. Nagyon bevált, második terhességem elején ez volt az első dolog, amit beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak