Palmer's

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Xanacska, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2019. szeptember 6.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Teljes testre való testápoló kifejezetten a terhességi csíkok halványítására kifejlesztve. Tiszta kakaó vajból készült, E- vitaminnal, kollagénnel, elasztinnal és shea vajjal gazdagítva, e testápoló hidratálja a bőrt, a hámfelület természetes rugalmasságának megtartását elősegítve. Ez a bőrgyógyászatilag tesztelt testápoló szintén segít a terhességgel járó kinyíúlt bőr szárazságának csökkentésében.

Ár: 1000Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dunaharaszti Tesco, Csepel plázánál átvehető vagy posta/foxpost előre utalás után

Uveggalamb

2021. november 30.

Közvetlen szülés után a kissé megnyúlt, megereszkedett bőrömre vetettem be , hamar el is fogyott, bőségesen használtam az érintett területeken. Kellemes illatú, szépen beszívta a bőröm, én szerettem. Szerintem persze már kialakult striákon nem tud igazán segíteni, a megelőzésben tök jó eszköz lehet, akár genetikus a dolog, akár nem. Idővel persze a sport és az, hogy jobban tudtam ismét figyelni az étkezésemre alapvetően sokat javított a bőröm állapotán, de ezek a krémek is tuti segítettek ebben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

KalozPepi

2021. április 17.

Jó testápoló. Terhességnél kifejezetten hasznos, hogy alig van illata, bár az összetevők között ott van, talán kicsit kakaòvajas. Könnyű eloszlatni, nem ragad, nem nehéz, nem hagy lemoshatò réteget. Én főként szülés után használtam, nekem rásegített a regenerálódásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Scara

2021. január 22.

A sok pozitív vélemény és külföldi blogok ajánlására úgy gondoltam, hogy kipróbálom én is, hogy mit tud ez a krém. Sajnos nekem nincs túl jó tapsztalatom vele.
Három napig használtam, naponta legalább 4x krémeznem kellett a pocakomat és a csípőmet -pedig minden alkalommal bőséges mennyiséget kentem-, mert folyamatosn azt éreztem, hogy húzódik és viszket a bőröm.
Nem mertem tovább kísérletezni vele, visszatértem a jól bevált Naturland+BioOil mixemhez, amitől a tünetek azonnal megszűntek. Kár érte, mert a leírás és összetevők alapján tényleg csodakrémnek tűnt. 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

d.anett89

2021. január 18.

Termekmintám van belőle. Fogyás - hízás - Fogyás miatt lett jó pár striám. Pár napja használom,nem minden nap. Viszont jóval halványitotta a csikjaim. Meg venni nem fogom,hisz kollagén többet segített rajta,de elhasználom.
Nem érzem,hogy lenne illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Nem érzem,hogy lenne illata

pankalany

2020. május 15.

Meggyőződésem hogy a stria-téma legfőképpen genetika kérdése de azért amit lehet meg kell tenni a megelőzés érdekében. Ez a 3. terhességem szóval gyakorlott kenegető vagyok. Nem rossz ez a krém, nincs erős illata, (az olajokkal ellentétben) gyorsan beszívódik, szépen hidratál, szép selymes bőrt hagy maga után. Hogy csodaszer-e? Nos ha az nem is de szerintem megelőzésre tényleg jó, könnyen használható és az ára abszolút a megfizethtő kategória viszont nekem a Collistar hasonló terméke jobban tetszett, könnyedebb érzéssel hasonló hatással (nyári terhességnél az ebben lévő kakaóvajat kicsit soknak, nehéznek érzem) sajnos az ennek a háromszorosába kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

PTErika

2020. április 14.

Már babavárás előtt kutattam a legjobb stria elleni krém után mivel striásodásra hajlamos a bőröm. A tinikori növekedési ugrás elég szépen meglátszik rajtam. Végül e mellett a krém mellett döntöttem. Minden nap használtam combon, fenéken, hason, mellen, felkaron. Az olaját is használtam heti 3x-4x zuhanyzás után.Nem vagyok már huszonéves és 41 hétig voltam terhes és egyetlen egy striám sem lett. Úgy gondolom ez a krémnek volt köszönhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

nkltt

2020. március 3.

Végig használtam a terhességem alatt (dm mamazeit olajjal együtt ) , persze csodát nem vártam mert hajlamos vagyok a striákra. 34.hétig sikerült is megúszni , utána kijött pár darab, de nem igazán zavart. Ami meglepett hogy a szülés után már egy héttel is mennyire elhalványultak a striák. Összességében szerintem megéri használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

szappanka

2019. augusztus 26.

Amerikai nyaralás alkalmával szereztem be, de nagyon örülök, hogy itthon is kapható, a dm webshopjában már láttam, de üzletben még nem. Ezelőtt a Weleda Mama olaját használtam, de nem szerettem, ott részleteztem ennek okait. Ezt a kencét viszont imádom. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, kellemes állagú a krém, nem túl folyós, nem túl masszív, valahol a testápoló és a testvaj között van, de inkább ez utóbbi felé közelít. Könnyen kenhető, nagyon kellemes érzés a feszülő, húzódó, viszkető pocaknak, gyorsan, szinte maradéktalanul felszívódik, így nem keni össze a ruhákat, ellenben az olajokkal. Az illata is kellemes, nem tudom semmihez sem hasonlítani, de nem túl erős, szinte alig érezhető. A striák elleni hatékonyságáról még csak óvatosan nyilatkozom, mert félidős vagyok, és eddig egy sem lett, de sokkal inkább múlik a dolog a genetikán, semmint krémeken, bár ártani biztosan nem fog a használata. Ápoló/nyugtató hatásáról pedig másképp is meggyőződtünk, mert a férjem a hanyag fényvédőzésnek köszönhetően leégett, és jobb híján ezzel kentem be elsősegélyként a piros részeket. Másnapra teljesen elmúlt az érzékenység, és a pirosságot szép barnaság váltotta fel, úgyhogy valamit csak tud ez a krém :) Lényeg a lényeg, szerintem szuper, egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Jelizz

2019. július 22.

kellemes az illata nem kakaovajas hanem nemis tudom.. de nem kellemetlen , en nem vagyok terhes de striaim vannak sajnos azokra a teruletekre hasznalom meg neha az egesz testemre. Nem hidratal megfeleloen, de a csikjaimat elhalvanyitotta . Nem olcso viszont sokaig eleg es segit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

mariib

2019. január 16.

Végig használtam a terhességem alatt, és szerencsére nem lett egy darab csíkom sem, és a bőröm sem nyúlt meg. Azt mondjuk nem tudom, hogy ezt a genetikának vagy ennek a krémnek köszönhetem-e. Mindenesetre ártani nem ártott, és nagyon szerettem használni teljes testre testápolóként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Sodium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol, Glucose, PEG-8 Stearate, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.