Palmer's

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Xanacska, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2019. szeptember 6.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Teljes testre való testápoló kifejezetten a terhességi csíkok halványítására kifejlesztve. Tiszta kakaó vajból készült, E- vitaminnal, kollagénnel, elasztinnal és shea vajjal gazdagítva, e testápoló hidratálja a bőrt, a hámfelület természetes rugalmasságának megtartását elősegítve. Ez a bőrgyógyászatilag tesztelt testápoló szintén segít a terhességgel járó kinyíúlt bőr szárazságának csökkentésében.

nkltt

2020. március 3.

Végig használtam a terhességem alatt (dm mamazeit olajjal együtt ) , persze csodát nem vártam mert hajlamos vagyok a striákra. 34.hétig sikerült is megúszni , utána kijött pár darab, de nem igazán zavart. Ami meglepett hogy a szülés után már egy héttel is mennyire elhalványultak a striák. Összességében szerintem megéri használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

szappanka

2019. augusztus 26.

Amerikai nyaralás alkalmával szereztem be, de nagyon örülök, hogy itthon is kapható, a dm webshopjában már láttam, de üzletben még nem. Ezelőtt a Weleda Mama olaját használtam, de nem szerettem, ott részleteztem ennek okait. Ezt a kencét viszont imádom. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, kellemes állagú a krém, nem túl folyós, nem túl masszív, valahol a testápoló és a testvaj között van, de inkább ez utóbbi felé közelít. Könnyen kenhető, nagyon kellemes érzés a feszülő, húzódó, viszkető pocaknak, gyorsan, szinte maradéktalanul felszívódik, így nem keni össze a ruhákat, ellenben az olajokkal. Az illata is kellemes, nem tudom semmihez sem hasonlítani, de nem túl erős, szinte alig érezhető. A striák elleni hatékonyságáról még csak óvatosan nyilatkozom, mert félidős vagyok, és eddig egy sem lett, de sokkal inkább múlik a dolog a genetikán, semmint krémeken, bár ártani biztosan nem fog a használata. Ápoló/nyugtató hatásáról pedig másképp is meggyőződtünk, mert a férjem a hanyag fényvédőzésnek köszönhetően leégett, és jobb híján ezzel kentem be elsősegélyként a piros részeket. Másnapra teljesen elmúlt az érzékenység, és a pirosságot szép barnaság váltotta fel, úgyhogy valamit csak tud ez a krém :) Lényeg a lényeg, szerintem szuper, egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Jelizz

2019. július 22.

kellemes az illata nem kakaovajas hanem nemis tudom.. de nem kellemetlen , en nem vagyok terhes de striaim vannak sajnos azokra a teruletekre hasznalom meg neha az egesz testemre. Nem hidratal megfeleloen, de a csikjaimat elhalvanyitotta . Nem olcso viszont sokaig eleg es segit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

mariib

2019. január 16.

Végig használtam a terhességem alatt, és szerencsére nem lett egy darab csíkom sem, és a bőröm sem nyúlt meg. Azt mondjuk nem tudom, hogy ezt a genetikának vagy ennek a krémnek köszönhetem-e. Mindenesetre ártani nem ártott, és nagyon szerettem használni teljes testre testápolóként is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

vivuss87

2017. március 17.

Másodkézből jutottam hozzá a terhességem alatt. Nagyon szerettem, annyira finom illata van. Mivel nem csak ezt használtam, így nem tudom azt mondani, hogy csak miatta, de alig jöttek elő csíkocskák, repedni abszolút nem repedt a bőröm. A poci csodaszép :) Ha újra kellene használnom, biztos beszerezném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Mese11

2015. december 5.

Nagyon szeretem ezt a testápolót és az összes Palmer's terméket. Mindig úgy érzem, hogy nem megáll a bőr felszínén a krém (mint sok más testápoló esetében) hanem mélyebb rétegekig jut. Nekem az illata is nagyon bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

kraszil

2014. január 4.

Sziasztok!

Nekem is nagyon bevált ez a krém, felváltva használom a Babylove Mama Pflegeöl-lel. Este olajat, reggel a kakaóvajat kenek a stria-gyanús helyekre :)
A Palmer's kakaóvajas krémet a Minimanóban is lehet kapni, én ott vettem 2140 Ft-ért (250 ml). A kiszerelését is imádom, olyan jó, hogy pumpás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

Sziasztok!

sephora

2013. február 7.

A terhességem alatt használtam ezt a testápolót, akkoriban nem lehetett még itthon beszerezni.
Meg voltam elégedve a hatásával, mivel nekem nagyon laza kötőszövetű bőröm van és már kamaszkoromban tele lettem striákkal annak ellenére, hogy nem voltam túlsúlyos, nem híztam-fogytam.
A terhesség utolsó heteiben lett csak néhány striám, de nagyon nagy volt a pocakom.
Szerintem ez a krém hozzájárult ahhoz, hogy a bőröm jobban viselje a terhességet.

Aki esetleg nem értesült róla, itthon is megvásárolhatók ezek a termékek a Bonita webshopban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Sodium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol, Glucose, PEG-8 Stearate, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Forrás: truth-in-aging, BFT

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.