Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ninna, Módosítva: 2016. október 7.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Palmolive Anti-Dandruff Sampon formulája menta kivonattal és tengeri ásványokkal gazdagított, mely enyhíti a fejbőr viszketését és korpásodását. A látható korpa akár 100%-át eltávolítja 24 órán keresztül, rendszeres használat esetén.

Ennie86

2016. április 20.

Szerettem mert tényleg hatásos volt. Kellemes illata volt és jól habzott. A viszketést is enyhítette. Sajnos már nagyon rég nem láttam sehol. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Mogyi

2015. július 12.

Az utóbbi időben néhány sampon és balzsam irritációt okozott a fejbőrömön, és erre kerestem megoldást, hogy végre ne kelljen szétvakarni a fejbőrömet. Ez a sampon segített nekem, hogy végre megnyugodjak! :) Jól habzik és az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Edit87

2014. március 5.

Az első hajmosás után jóval kevesebb a korpa a fejbőrömön. Ha jól nézem szilikon mentes is úgyhogy szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

onessin

2013. december 22.

Pár éve évekig használtam folyamatosan megszakítás nélkül és a hajam egészséges és dús hatású volt ettől. Aztán ki akartam próbálni pár drágább és menőbb sampont, de most, kb. 3 év elteltével újravettem ezt a kis olcsót! És nem bántam meg, ezzel legalább egy napot ki tudok tolni a hajmosással, és a hajam nem nehezül el, a töve nem zsírosodik. Szerintem picit azért szárít, ezért kell mennél balzsam, hajvégápoló, de azzal tökéletes! Mivel most a téli időszakban szereztem be, így nem tudom hogy ettől, vagy alapból, de sajnos korpa azért van a fejbőrömön, de nem vészes! Eltüntetni azért nem fogja ez a sampon teljesen, de 290Ft-ért tökéletes:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Rony

2013. október 24.

Gyakori használat mellett hatásosan szünteti meg a korpát. Nálam ez visszatérő probléma, mármint a korpásodás, ezért rengeteg samponnal próbálkoztam már, és igazából, bár nem csodaszer, mégis ajánlom. Az összetevői szépek, tartalmaz climbazolt, mely valóban segít a korpásodás megszüntetésében. Sok korpásodás elleni készítménynek csak a neve az, nincs is benne olyan összetevő amely tényleg segítene annak megakadályozásában.
Ár-érték arányban messze a legjobb. 290 Ft-ért szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Ár-érték arányban messze a legjobb. 290 Ft-ért szoktam venni.

jégvirág

2013. szeptember 26.

Korrekt kis sampon, jól habzik, elég belőle kevesebb is és az illatát is lehet 1-2 napig érezni. A korpásodást nem szüntette meg, talán egy keveset használt csak e téren. Igazából nem mostam vele hajat minden nap, csak hetente kétszer - hosszú, dús hajam van, macera lenne napi rendszerességgel hajat mosni. Igazából a zsíros hajtővel, meg a száraz hajvéggel sem kezdett sok mindent, bár csak nagyon kevés sampon képes ilyen problémával megbirkózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

xena123

2013. május 12.

A legjobb sampon korpás hajra, elmúlt tőle a korpám, friss lesz tőle a hajam és jó illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Miliana

2012. június 27.

Első alkalommal használtam, egy barátnőm ajánlotta. Bár neki nagyon rövid a haja, és azt mondta, naponta mossam, legalább egy hétig, mivel az enyém majdnem derékig ér, ezt nem fogom megtenni, DE: azonnal eltűnt minden korpám. Én nem tudom, hogy ez véletlen, vagy tényleg csodaszer ez a sampon, de továbbra is használni fogom ezekután. Állaga-illata rendben van, nem erős, balzsamot más fajtát - a szokásos wellát - használtam, amúgy is töredezett, sprőd a hajam, azon se nem rontott, se nem javított, de ha ez nem véletlen, akkor ez a sampon tényleg TUD!

Update: Mégsem csoda, mert most egy hosszabb (el sem merem mondani, hány napos) mosatlanság után, ezzel megmosva kétszer, észrevettem, hogy ismét korpás. Jóval kevésbé, az tény, és mikor 2 naponta használtam, szinte egy szemet nem láttam a hajamban.Viszont mivel a zsírosodásomra ez az eddig legjobb használt samponom, az 5 csillag marad!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Honey, Hydrolyzed Silk

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.