Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. június 3.

Kategória:   Szappanok

Ebben az egyedülálló termékben a tenger varázslatos világát ötvözték egy bőrgyógyászatilag tesztelt formulával, melyet az egész család használhat. Puhává és simává teszi a kéz bőrét, napról napra.

Kiszerelés: 300 ml

Ár: 450 , Eladó: Signum
Állapot: Új., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Jelizz

2020. november 16.

Az enyemen egy cuki teknos van :D Kellemes tisztasag viz illata van, en az erosebb illatu szappanokat jobban kedvelem de elfog fogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

Olív

2020. április 2.

Viszonylag folyós állagú, selymes, jól habzó szappan. Illata kellemes, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

karaibrahimgil

2018. december 16.

Juj, ezt én is úgy szeretem! Nagyon menők a 3d-s halacskák 🐟🐠🐬- a kislányom odavan értük, és végre megkedvelte a kézmosást is!
Nem szárít jobban, mint más szappan, sőt pl. az avonosoknál, de még a Dettoloknál is kevésbé húzza a bőrömet.
Amúgy is tök jó ötlet az átlátszó szappan: végre nem kell majdnem mindegyik kézmosás után eltakarítani a mosdókagylóból a nyomát (a mostani Flying Tigersből származó lilás-rózsaszínes után sajnos mindig sikálni kell, pedig amúgy egész jó a minősége). Mivel nem a legolcsóbb, átlátszó utántöltő beszerzésén gondolkodom. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Noyko

2018. december 16.

Hű,ez igazán megállja a helyét. Menő külső,illik a fürdőszobába,kellemes illat,és megfelelő méretű adagolófej,így elegendő szappan jön,és nem kell többször nyomogatni egy kézmosásnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Leander

2018. május 20.

Nagyon mutatós, de nekem gyakori használat (kisbaba miatti extra gyakori kézmosás) nagyon durván szárította a bőröm: teljesen piros, száraz, berepedezett és fáj. Normál használat mellett ez valószínűleg nem jelentkezik (bár hogy kifejezetten puhává és simává tenné a bőrt, azt ezesetben is kétlem...) Cserébe legalább tényleg jól néz ki, a nagyobbik fiamnak is nagyon tetszett, szívesen használta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Pocok96

2018. március 4.

Gyerekként imádtam ezzel kezet mosni. Imádom az állatokat, ezért Anyum mindig újra töltötte a flakont mikor kiürült. Ennek az illata nagyon hasonlít (szerintem) arra a Fa gyerek tusfürdőre, aminek a kupakjában egy teknősbéka volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Brunooka

2017. október 23.

Gyerekkorom kedvenc szappanja, imádtam a flakont és a kis állatkákat benne. :) most láttam a Müllerben, hogy van kutyusos változat is! (Macskás is van... de őket nagyon nem szeretem. A boltban az elől levő macskás flakonok elé kutyusosat helyeztem el, képzeletben növelve azok keresletét a másikkal szemben, szóval aki mégis olyat szeretne az nyúljon hátrébb :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Candy21

2017. szeptember 20.

Jó kis szappan finom kellemes az illata nem túl erős. Jól tisztít nem szárítja ki a kezeimet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Banszky

2017. július 30.

Ez is csak egy folyékony szappan csak cuki csomagolással. Ami persze dísze lehet a fürdőszobának de semmi extra,talán annyi,hogy nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

lovecreams

2017. április 23.

Jajj, nagyon szupi:)) Öröm ránézni a cuki kis flakonjára, jól tisztít, sokáig megmarad ez a friss-tengeri illat a kezeimen. Az összetevői is szebbek, mint a többi folyékony szappané.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Színezék. Lilás piros.