Palmolive

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 5.

Kategória:   Tusfürdők

Makadámdió olaj és bazsarózsa tartalmú tusfürdő. Gyengéden tisztít, védi a bőrt a kiszáradástól.

Melinda8

2021. július 17.

Kedvelem a bazsarózsás illatokat. Selymes a bőröm a használata után. Talán a géles állag zavar egy kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Zsuzsi216

2021. június 20.

Nagyon szuper kis tusfürdő! Imádnivaló az illata, kellemesen virágos, de mégis visszafogott. Egyáltalán nem szárít, hanem selymes bőrt eredményez.
Az állaga is jó, kicsit géles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Az állaga is jó, kicsit géles.

niksii

2020. november 25.

Nagyon szuper tusfürdő! Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert egyszerűen fantasztikus az illata! Ez az a tusfürdő, amit fürdés után is órákig érzem a bőrömön és annyira jól táplálja a bőrt, nagyon puha lesz es végre nincs kiszáradva fürdés után! Imádom az olajos állagát. Mindenkinek ajánlom!!!🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Odriuss

2020. június 17.

Imádok ezzel fürdeni. Nem szárítja a bőröm és az illata :) Teljesen oda vagyok érte, még fürdés után órákkal is érzem magamon. Az összetevői szépek, szerencsére nem tartalmaz piros összetevőt, ellentétben nagyon sok más tusfürdővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Fehereszti

2020. április 28.

Imádom ezt a tusfürdőt, nagyon szeretem ugyanis az édes, nőies, finom, erőteljes illatokat tusfürdőben, és ez magasan a legjobb azok közül, amit valaha próbáltam, pedig megfogadtam hogy nem használok már drogériásakat. Teljesen véletlenül vettem meg ezt, de tutira újra fogom venni, mert konkrétan mintha egy süti/parfümfelhő lennék fürdés után, és nekem sokszor erre van szükségem, jó a testemnek lellemnek. Ráadásul gondolom a benne lévő olajok miatt szép is a bőröm tőle, szereti. Jár az 5* neki 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Erika80

2020. január 3.

Őt is teszteltem már régebben, nem is volt rossz illata, de mégsem hagyott akkora nyomot bennem, hogy újravásároljam. Egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Noyko

2019. december 19.

Szerettem használni, kellemes, egyedi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Szerettem használni, kellemes, egyedi illat!

Vala111

2019. május 31.

Illata miatt vettem meg, bár nekem használat közben már ez márt túl erős. Nem szárít mert olajok vannak benne. Aki kevésbé erőteljes illatot szeretne annak ajánlom a rózsaszín Radox Feel Blissful (Calendula & Rose) habfürdőt. Ugyanez az illat enyhébb parfümillattal, és 500 ml-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Bettiiyy

2019. május 29.

Az illata miatt vettem meg ezt is. Torna után vagy stresszes napokon használom , hogy egy picit lecsitítson. Jól habzik, jól tisztít, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

PaNel95

2019. március 30.

Az illata alapján vettem meg, nekem nagyon kellemes és fürdés közben is ugyanilyen marad, nincsen fura mellékillata. Jól habzik, jól tisztít. Az állaga vizesebb, így kicsivel több kell belőle, mintha egy krémesebb tusfürdővel fürdenénk. Viszont attól, hogy vizesebb, mégis kiöntéskor eléggé tömény, mert jártam már úgy, hogy öntöttem és visszacuppantotta szinte az összes tusfürdőt a flakon, így "elkenve" kell önteni. Viszont a kezemben amúgy folyékony az állaga. Érdekes. :D
De a hatása hozza, amit ígér. Engem nem szárít, kellemes tapintású utána a bőröm, szóval meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.