Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 680 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2019. január 16.

Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 750 ml
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 680 Ft

Megnyugtatja a testet és a lelket. Levendula olajat, Ylang Ylangot és kardamont tartalmaz.

Ár: 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Renus

2019. október 15.

egyik új kedvencem lett ez a tusi.
az illata valóban megnyugtat, nem irritál, nem szárít pedig nekem aztán kényes a bőröm.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

egyik új kedvencem lett ez a tusi.
5 csillag.

Nymphea

2019. október 12.

Hatalmas kedvenc, valóban nyugtat, és mesés illatba burkol. Bármennyire nagy kedvenc, csak néha-néha használom, hogy ne váljon megszokottá számomra. Minden évben visszatérek hozzá, ez most is eljött, számomra ez a nagybetűs tusi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

csemezb

2019. július 30.

Jaj, nagyon szeretem. Időről időre vissza térek hozzá. Az illata, az állaga, hogy utána a fürdőben is sokáig érezni, abszolút be jött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

JudithBeauty

2019. május 9.

Nagy kedvencem ez a levendulás tusfürdő. Egyszerre relaxáló és frissítő a hatása, így mindig visszatérek hozzá. Zselés az állaga, könnyen habzik, és nem szárít. Imádom, mikor a fürdőszobában is ezt az illatot érzem zuhanyzás után. Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

ALettah

2019. április 20.

Nagyon el lett találva ez az illat! A napon száradó levendula erőteljesen növényi illata, pici kardamom, szuperül habzik, és hatalmas adag kapható belőle jó áron. Ha nem lenne ennyire erősen túltolva festékkel, még jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

jazsa

2019. március 29.

Az egyik kedvencem. Finom,nyugtató illat és a bőrömet sem szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Az egyik kedvencem. Finom,nyugtató illat és a bőrömet sem szárítja.

Beya93

2019. január 15.

Pár napja már ezt használom de még mindig barátkozom vele.. Még mindig nem tudom eldöntetni hogy tetszik vagy sem, esetleg semleges.. Nagyon szeretem a levendula illatát de ebben alig érzem...halványan bújkál benne, de egy vagy több valami elnyomja. Szóval flakonból meg fürdés közben nem annyira tetszik, de fürdés után kifejezetten jó, friss tiszta illatom lesz tőle. A fene se érti. Szárítani sem szárít szerencsére. Viszont vakvásárlás volt neten, a nagy flakont rendeltem meg mondván a levendulás cuccokat bírom, úgyhogy kicsit szenvedős lesz mire elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Vandii

2018. november 17.

Egyik kedvenc tusfurdom, imadom az illatat, sokaig lehet erezni meg furdes utan is, mindig ujraveszem!!5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

VNikol

2018. október 26.

Nagyon szeretem az illatát! Megnyugtat, beburkol, körbeölel, visszatérő vendég nálam a fürdőben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Bernus

2018. augusztus 3.

Sokáig gondolkodtam..hogy mire is hasonlit ez az illat😊ez a tusfürdő,amihez mindig visszatérek..valami miatt! ÉS..végre rájöttem!!! Teljesen Armani she...es a Naomi c.illat a Naomagic..kiköpött illat mása. ..amiket szintèn használok...időnként.Mostmár megfejtettem a rejtélyt...ISTENI! Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Színezék. Lilás piros.