Palmolive

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 680 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2019. január 16.

Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 750 ml
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 680 Ft

Megnyugtatja a testet és a lelket. Levendula olajat, Ylang Ylangot és kardamont tartalmaz.

Ár: 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

blondie0310

2022. április 4.

Nagyon kellemes, kissé masculan illatt. Először soknak éreztem a férfias jellegét, később hozzászoktam és 3 flakonnal is elfogyott, a végén sajnáltam, hogy nincs több. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 4.

lolkabolka

2022. március 16.

Nagyon szeretem az illatát. Régen sokat használtam, igazán tisztának és felfrissültnek éreztem magamat utána. Sajnos sok csúnyaságot is tartalmaz, így csak a nosztalgia miatt szoktam ritkán beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

LorkaDorka

2022. február 14.

Nagy kedvenc,valódi aromás illat,ami nem tolakodó,jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

Nagy kedvenc,valódi aromás illat,ami nem tolakodó,jól hidratál.

zdoreebaba

2022. január 8.

A Palmolive kínálatából a legjobb tusfürdő. Valódi aromaterápiás érzést biztosít, az illata relaxál és ellazítja a lelket a levendula hatásának köszönhetően. Erősen géles állaga krémesre habosodik és hosszan tartó illatélményt nyújt amellett hogy hidratálja a bőrt. Már egészen kiskoromtól használom és mindig szíves visszatérek hozzá, ami valószínűleg sosem fog változni, mert lojális vagyok ehhez a csodához!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

K.B.Beatrix

2021. november 26.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Néha ráunok, de rövid időn belül újra visszatérek hozzá 🙂 Inkább ősszel-télen esik jól használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

cichurri

2021. szeptember 24.

A kedvencem volt, ha megláttam a polcokon, mindig bele kellett szagolnom, még ha nem is akartam tusfürdőt venni. Én eddig azt hittem, hogy csak beképzelem vagy rosszul emlékszem a tusira, de spavanilly leírta amit sejtettem. Változtattak az illatán, valamint már nem annyira géles konzisztenciájú, mint régebben. Ennek ellenére még szeretem és időnként újravásárolom. Egyébként szerintem a habzása lehetne cseppet jobb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Yumechan

2021. szeptember 20.

Két kedvenc tusfürdőm van, ez az egyik. Régóta imádom, régóta ugyanolyan finom, nyugtató illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

anile

2021. június 7.

Évek óta használom, az esti rituálém része. Nem szárítja a bőröm, az illatát pedig sokáig lehet érezni. Néha elcsábulok más tusfürdőkkel, de mindig visszatérek hozzá. Amíg kapható lesz, addig venni fogom az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Monica83

2021. április 14.

Mindig kipróbálok valami mást de mindig visszatèrek hozzá. Isteni illat és nem szárít. Olyan jó lenne testápolóban is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

spavanilly

2021. március 22.

Évek óta újravásárolom időnként, mert van valami addiktív jegy az illatában.
Ami miatt szomorú vagyok, az az, hogy az évek múlásával számomra romlott a termék minősége.
(Hígabb lett és bár hasonlít- nem egyezik meg az eredeti illattal)
Sokáig elég, gyakran kapható akciósan.
Mindenképp testápolót igényel utána a bőr.

Off:
/Így ez a termék is beállt a sorba, ahol együtt van képzeletbeli piperepolcomon a megváltozott illatú alapdarabokkal. Társai: Nivea (fehér+ sötétkék verzió is!, Dove Original, Lanolinos Baba/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Évek óta újravásárolom időnként, mert van valami addiktív jegy az illatában.
(Hígabb lett és bár hasonlít- nem egyezik meg az eredeti illattal)
Sokáig elég, gyakran kapható akciósan.
Mindenképp testápolót igényel utána a bőr.

Off:

Színezék. Lilás piros.