Palmolive

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2020. április 6.

Kategória:   Tusfürdők

Nyugalmat árasztó illat, az ylang ylang illóolajával és a finom írisz kivonatával gazdagított összetétele révén.

Thumpa84

2020. május 16.

Evek ota hasznalom, nagyon szeretem az illatat amit sokaig lehet erezni a boron. nem erzem, hogy szaritana a borom, ujravevos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

vrgdo1991

2020. március 1.

Évekkel ezelőtt használtam utoljára, jött egy ötlet és nemrég ismét vettem. Ugyanaz a finom illat, sokáig megmarad a bőrömön. Kellemes kis tusfürdő, jól habzik, jó az ára. Biztosan vissza fogok térni hozzá sűrűbben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Kkovacs08

2020. január 4.

Nagyon szeretem az illatát és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Nagyon szeretem az illatát és nem szárítja a bőröm.

Fruzsiii

2020. január 3.

Nagyon kellemes,hosszantartó illata van,gyakran vásárolom nagy kiszerelésben,illetve habfürdőként is nagyon szeretem,stresszes időszakokban igazi felüdülés , tiszta érzetet ad a bőrnek.

Update:azóta is nagy kedvenc,és szerintem elég gazdaságos🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Update:azóta is nagy kedvenc,és szerintem elég gazdaságos🙂

malnaeper

2019. szeptember 1.

Nagyon sok pozitív vélemény volt róla, ezért kipróbáltam, de nekem nem jött be, mű illata van és ki is szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Lory

2019. augusztus 18.

Jó nagy,750 ml-es kiszerelésben kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt.Könnyed,kissé géles állaga van,nem folyós és nem érzem,hogy szárítana.Erőteljes illata van,fürdés után is sokáig bent marad a fürdőszobában de a bőrömön is érzem.Kellemes,valóban nyugtató ez az illat.Ha csodaszernek nem is mondanám de 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Gerda0131

2019. augusztus 12.

Már kipróbáltam szinte minden létező tusfürdőt. Nagyon száraz a bőröm. Tusolás illetve fürdés után lemarom a bőrömet annyira viszket. De a palmolive tusfürdők után nem!
Árban is tökéletesek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Árban is tökéletesek

Hkanna

2019. július 4.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Sokan dicsérik itt, én is csatlakozom, élmény vele zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 4.

Mano1234

2019. május 19.

Kedvenc illatom a Palmolive tusfürdők közül. Betölti az egész fürdőszobát, a bőrömön is sokáig megmarad. Az állagát is szeretem, könnyen eloszlatható, jól habzik. Szivesen újraveszem🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Megany

2019. március 12.

Ősrégi klasszikus számomra,egyszerűen megunhatatlan!
Van benne valami nagyon ellazító,lehet a levendula miatt jön elő ez az érzés...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Ősrégi klasszikus számomra,egyszerűen megunhatatlan!
Van benne valami nagyon ellazító,lehet a levendula miatt jön elő ez az érzés...

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lila színű.