Palmolive

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Fürdőtermékek

Nyugalmat árasztó illat, az ylang ylang illóolajával és a finom írisz kivonatával gazdagított összetétele révén.

malnaeper

2019. szeptember 1.

Nagyon sok pozitív vélemény volt róla, ezért kipróbáltam, de nekem nem jött be, mű illata van és ki is szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Lory

2019. augusztus 18.

Jó nagy,750 ml-es kiszerelésben kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt.Könnyed,kissé géles állaga van,nem folyós és nem érzem,hogy szárítana.Erőteljes illata van,fürdés után is sokáig bent marad a fürdőszobában de a bőrömön is érzem.Kellemes,valóban nyugtató ez az illat.Ha csodaszernek nem is mondanám de 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Gerda0131

2019. augusztus 12.

Már kipróbáltam szinte minden létező tusfürdőt. Nagyon száraz a bőröm. Tusolás illetve fürdés után lemarom a bőrömet annyira viszket. De a palmolive tusfürdők után nem!
Árban is tökéletesek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Árban is tökéletesek

Hkanna

2019. július 4.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Sokan dicsérik itt, én is csatlakozom, élmény vele zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Mano1234

2019. május 19.

Kedvenc illatom a Palmolive tusfürdők közül. Betölti az egész fürdőszobát, a bőrömön is sokáig megmarad. Az állagát is szeretem, könnyen eloszlatható, jól habzik. Szivesen újraveszem🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Megany

2019. március 12.

Ősrégi klasszikus számomra,egyszerűen megunhatatlan!
Van benne valami nagyon ellazító,lehet a levendula miatt jön elő ez az érzés...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Ősrégi klasszikus számomra,egyszerűen megunhatatlan!
Van benne valami nagyon ellazító,lehet a levendula miatt jön elő ez az érzés...

laanyka

2018. december 18.

Én ezzel a termékkel még sosem találkoztam Magyarországon idén áprilisig. Nem szeretem ezt a márkát, ezért sose figyeltem. De áprilisban voltam Cipruson és bementem egy kisboltba, ahol csak ezt lehetett kapni. Kellett valami tusi a zuhanyzáshoz, ezért úgyis mind1 alapon elhoztam. Azóta ez a kedvenc tusfürdőm. Simán leveri a Body Shopos és Biodermás cuccaimat amikkel váltogatva használom hangulat szerint. Hatalmas szerelem, de a többi terméket továbbra sem ismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

silence

2018. december 13.

Lehet hogy csak a csomagolásán látható feliratnak köszönhető, és csak placebo hatás, de én úgy érzem, hogy tényleg megnyugtat ez a tusfürdő, amikor ezzel tusolok ☺️
Amúgy nem a relax érzés miatt vásárolom újra és újra ezt a terméket, hanem mert szerintem egy kiváló minőségű tusfürdő: kellemes állagú, könnyen szétoszlatható, jól habzik és nem szárítja a bőröm, ami kevés másik tusfürdőről mondható el..... a kellemes és megnyugtató illata csak plusz élménnyé varázsolja a tisztálkodást. Szívesen újravásárolom bármikor, amikor az utamba kerül :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

kamillakovacs

2018. december 2.

Rendszeresen visszatérek ehhez a tusfürdőhöz, stresszesebb időszakokban még a lelkemnek is jót tesz szerintem. Az illatot nagyon eltalálták, szuperül hidratálja a bőröm még hidegben is. Könnyű, jól habzik, élmény vele a zuhanyhás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

VNikol

2018. október 26.

Az egyik kedvencem. Mindig visszatérek hozzá, főleg így ősszel, télen. Kellemes illat, nagyon jól hidratál, sokáig érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lila színű.