Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2014. február 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Pumpás folyékony szappan bergamott aromakeverékkel.

Kiszerelés: 250ml

natasha

2013. szeptember 29.

Az illata fantasztikus volt,sokáig érződött a kezemen,azonban ennek megvolt az ára is,mert baromira szárított. Nem újravevős nálam. Az összetevői valamicskét jobbak ennek,mint az olivásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Mesi

2012. április 28.

Nagyon szeretem ezt a szappant (a tesóit is), mert jól tisztít, viszont nem szárít.
Különleges a csomagolása is, nagyon igényes. Ezt nem is öntögetem át a szappantartómba, igazi fürdőszobadísz. :)
Az illata kifejezetten egyedi, már csak ezért is nagyon szeretem.
Tény, hogy vannak olcsóbb szappanok is, de nekem tetszik ez a különlegesség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Az illata kifejezetten egyedi, már csak ezért is nagyon szeretem.
Tény, hogy vannak olcsóbb szappanok is, de nekem tetszik ez a különlegesség.

Druszilla

2012. január 30.

Tusfürdőt szereztem meg belőle, és nagyon szeretem az illatát, igazán frissítő, régóta keresek ilyet. Több jót nem tudok róla mondani, de rosszat sem - egyszerűen tisztít és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

annapanni

2011. november 19.

Igényes, új csomagolás. Hasonlít a L'Occitane verbena cuccaihoz az illata. Egy átlagos folyékony szappanhoz képest viszont drága (600ft felett van), ezért -1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

Színezék. Lilás piros.