Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2014. február 28.

Kategória:   Szappanok

Pumpás folyékony szappan damaszkuszi rózsa kivonattal és pézsma illattal.

Kiszerelés: 250 ml

Oraculum

2014. február 28.

Ami jó, az megszűnik, jellemző...
250 Ft-ért vettem kiárusításon, imádtam az illatát, pedig nem vagyok oda a rózsáért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Ami jó, az megszűnik, jellemző...

cicatapmancs

2013. december 9.

Csak a csomagolása miatt vettem meg először. Az illata tényleg igazi rózsa illat, nem olyan mű, mint más szappanoké. Az állaga nekem inkább zselé szerűnek tűnik, mint folyékony szappannak, de pont emiatt szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Maddi

Korcsoport: >54
2012. július 1.

Nagyon szeretem az illatát. Nem szárít, és jól tisztít, pl. takarítás után is, minden piszkot levisz. A csomagolási is nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 1.

Mesi

2012. április 28.

Nagyon szeretem ezt a szappant (a tesóit is), mert jól tisztít, viszont nem szárít.
Különleges a csomagolása is, nagyon igényes. Ezt nem is öntögetem át a szappantartómba, igazi fürdőszobadísz. :)
Az illata kifejezetten egyedi, már csak ezért is nagyon szeretem.
A három közül ennek az illata a legerősebb, tényleg rózsa!
Tény, hogy vannak olcsóbb szappanok is, de nekem tetszik ez a különlegesség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Az illata kifejezetten egyedi, már csak ezért is nagyon szeretem.
A három közül ennek az illata a legerősebb, tényleg rózsa!
Tény, hogy vannak olcsóbb szappanok is, de nekem tetszik ez a különlegesség.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.