Best of Beauty 2019

Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2014. február 10.

Kategória:   Szappanok

A kézmosás élményét a folyékony szappanba zárt franciaországi Haute Provence-ból származó nyugtató levendula kivonat koronázza meg. Az eredeti aromakeverék kellemes illatúvá varázsolja a kezet.

Kiszerelés: 250ml

Oraculum

2014. február 28.

Ami jó, az megszűnik, jellemző...
250 Ft-ért vettem kiárusításon, imádtam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Ami jó, az megszűnik, jellemző...
250 Ft-ért vettem kiárusításon, imádtam:)

kvitta.girl

2013. május 26.

Akciósan vettem 385 ft-ért rossmannban. Nagyon finom illata van, igazi levendula egyáltalán nem mű,kevés is elég belőle jól habzik, és egyáltalán nem szárítja a kezet amin megmarad sokáig az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

fagas

2013. március 6.

Most fedeztem csak fel ezt a szappant, - nem is értem, miért, lévén nagyon szeretem a levendulát - és eddig nagyon elégedett vagyok vele! Fincsi, "szappan-berkekben" elég hosszan tartó illata van és nem szárít, pedig nem egy kérmes fajta. Tavaszra-nyárra jó lenne, de ahogy látom, elég sebesen fogy, és nem egy olcsóság.:-( De azért 5-ös!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 6.

eda

2012. augusztus 12.

Nagyon jó illatú termék, a színe is olyan üde, friss!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Nagyon jó illatú termék, a színe is olyan üde, friss!

Mesi

2012. április 28.

Nagyon szeretem ezt a szappant (a tesóit is), mert jól tisztít, viszont nem szárít.
Különleges a csomagolása is, nagyon igényes. Ezt nem is öntögetem át a szappantartómba, igazi fürdőszobadísz. :)
Az illata kifejezetten egyedi, már csak ezért is nagyon szeretem.
Tény, hogy vannak olcsóbb szappanok is, de nekem tetszik ez a különlegesség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Az illata kifejezetten egyedi, már csak ezért is nagyon szeretem.
Tény, hogy vannak olcsóbb szappanok is, de nekem tetszik ez a különlegesség.

simple

2012. február 4.

Az illata valami fantasztikus volt, de nekem borzasztóan kiszárította a kezemet, olyan lett tőle mint a smirgli, és csak nehezen tudtam rendbehozni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 4.

Lini

2012. január 23.

Nagyon kellemes illata van és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 23.

Nagyon kellemes illata van és nem szárítja a bőrt.

annapanni

2011. november 19.

Isteni levendulaillata van, szerintem a L'occitane-t utánozták mindkét új szappannal, nekem tetszik. Sokáig érezni az illatát, kár, hogy hamar fogy és nagyon drága. Remélem lesz majd tusfürdő is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>