Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2014. február 10.

Kategória:   Szappanok

eperturmix

2018. január 3.

Keleties tea illatú,elég finom,biztos elhasználom,de az elég hülye állaga és az idétlen pumpa miatt nem biztos újraveszem.Többször kell pumpálni belőle mert kevés jön ki,és abból is a kagylóban landol valamennyi mert a kocsonyás állag lefolyik a kézről.Szárítani nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

szeliger

2014. május 21.

Az előttem szóló Oraculum véleménye szinte teljesen egyezik az enyémmel, de én még kevesebb csillagot adok neki. A Palmolive termékei azért ennél sokkal jobbak szoktak lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 21.

Oraculum

2014. február 28.

Az állaga borzalmas, az illata télies, akciósan megérte, de nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Az állaga borzalmas, az illata télies, akciósan megérte, de nem venném újra...

Csucsundra

2013. december 26.

Az illata miatt vettem (mert fűszeresebb, télies), de többet nem fogom. Idétlen az állaga. Kocsonyás, zselés, nyúlik rémesen és rendszeresen lecsúszik a kézről, emiatt gyakran a mosdóban landol egy-egy pumpálásnyi. Várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

Blame

2013. szeptember 8.

Akciósan vásároltam, teljes áráért nem vettem volna meg. Nem rossz, nem is szárít, de nekem picit tömény az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

annapanni

2013. augusztus 9.

Az egyetlen szappan (a levendulás mellett) amit teljes áron újra megvettem, annyira tetszik. Mondjuk nem mosok óránként vele kezet, nem volt ideje csalódást okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Zatanii

2013. július 28.

Nagyon keleties, igazi nyári illat. Kellemes illata sokáig megmarad. Összetevők miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Hencida

2013. április 4.

Nagyon jó illata van, akciósan vettem, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Nagyon jó illata van, akciósan vettem, de nem bántam meg.

terke29

2012. június 21.

Ugyanaz az isteni illat,mint a tusfürdőnél,de ez sokkal,sokkal tartósabban megmarad,Jól tisztít,nem szárít,sokáig elég,az adagolónak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: BHT