Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Fürdőtermékek

Indiai szantálfa és gyömbér kivonatokkal, melyet az ősi indiai ayurvédikus hagyományok világa ihletett.

Megany

2019. március 9.

Egy igazi keleti álommmmm....
Szantál és füstös hatás,tiszta India.De hol lehet kapni??Nemtan kivonták?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Egy igazi keleti álommmmm....
Szantál és füstös hatás,tiszta India.De hol lehet kapni??Nemtan kivonták?

cserryy

2015. március 20.

Nagyon jó az illata, én zuhanyzáshoz használom hiába habfürdő, nem viszket tőle a bőröm, sokáig érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Vaslady

2014. december 16.

Nagyon finom,szantálos illatú,ma próbáltam ki először.Téli illat,de még próbálom majd melegebb időben.Állandoan szagolgatom a karomat,és azon gondolkozom,mennyire jól passzolna ez az illat,tusfürdő a Guerlain-Samsara parfümjéhez.Együtt tökéletesek lennének :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

Gabriella1992

2014. augusztus 12.

Most épp ezt használom, nagyon tetszik az illata, tényleg "kinyílik a csipám" tőle miután lezuhanyzom vele egy hosszú fárasztó nap után. Nem mellesleg nem szárít annyira, és 1-2 órán keresztül érzem magamon az illatát. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

fomnaba

2014. június 27.

2-t vettem 900 ft-ért, nem sok illatból volt már, de azok közül ezt tetszett a legjobban. 3 napja használom, határozottam tetszik az illata annak ellenére, hogy nem vagyok oda a túl fűszeres illatokért. Sajnos nem annyira tartós zuhanyzás után mint szeretném, de eddig a Dove-on kívül egyik sem volt az. Ár-érték arányban 3 csillag. Azt nem döntöttem még el, h újravenném-e. Esetleg majd hetekkel később update-elek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

timeanagy

2014. február 16.

Nagyon jó az illata viszont picit ragad:) ezért adok 4 pontot..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Nagyon jó az illata viszont picit ragad:) ezért adok 4 pontot..

Pearl

2013. november 11.

Favorit:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Favorit:)))

arybaba2

2013. május 27.

Jaj de szeretnek egy ilyet beszerezni.a tusfurdojet nagyon szerettem.ha lehunytam a szemem keleten ereztem magam:)nagyon jo illatu.*.*kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 27.

Antioxidánsok: BHT