Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Szappanok

Kamillával és E vitaminnal.

richardsp55

2019. szeptember 14.

Jó szappan, de kicsit szárítja a bőröm. Kipróbáltam hajmosásra is, szép dús lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Dea

2018. január 1.

Nagyon kellemes kis szappan,jól habzik, krémes, enyhe, de kellemes illata van, ha szebb összetevői lennének talán újra is venném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 10.

Regen sokat hasznaltam.Az illata nagyon kellemes,gyenged.Nalam egyetlen hibaja van,hogy gyorsan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 10.

lilbenike

2016. október 9.

Kellemes illata van és nem különösebben szárít!
Jò kis szappan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Kellemes illata van és nem különösebben szárít!
Jò kis szappan!

mk17

2016. május 13.

Nem tudom miért, de egyszerűen imádom az illatát. Biztos gyerekkoromból emlékeztet valamire, egyszerűen isteni. A bőrön is nagyon jól megmarad, és egész nap kellemes tisztaságérzetet nyújt. Állagra krémes, jól habzik. Ára szuper! Nekem a bőrömet sem szárítja (mondjuk mióta csak szappant használok, azóta szinte semelyik sem szárítja, amíg tusfürdőt használtam, minden tusolás után húzódott a bőr). Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

fdorottya

2016. február 25.

Jól tisztít és nagyon kellemes illata van. Kicsit szárít, de hát melyik szappan nem. Az ára szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

AporBogarkaja

2015. május 10.

Legjobb Palmolive szappan. Nincsen agyonszínezve, diszkréten illatozik, és nem szárítja szét a bőrömet, amilyen kis olcsó, pontosan olyan jó. Egy ideje natúrkenékre váltottam, de soha nem okozott problémát ez sem.Nekem négy csillagot ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

jizunew

2014. október 7.

Most épp ilyet használok, meg vagyok vele elégedve, bár túl sok extrát nem ad. Ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

vivitrius

2014. április 29.

Fürdéshez, tusoláshoz is használtam. Sokáig csak ez volt itthon. Nagyon szerettem a tisztaság-illatát és jól tisztít. Hosszútávon szárít, de ha a mostanit végleg le kéne cserélni, akkor is csak erre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

truska

2014. március 25.

tisztaság illatú szappan gyakori használattal szerintem szárít fürdésnél, de kézmosásra jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract