Palmolive

Ár:   785 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MarieAntoinette, Módosítva: 2012. február 2.

Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a habfürdő az egzotikus virágok illatával lengi körül testét. Hidratálótejjel és 100%-ban természetes eredetű orchidea és aloe vera kivonattal gazdagított.

Megany

2019. március 9.

Szeretem az illatát,az összetételét hagyjuk...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Szeretem az illatát,az összetételét hagyjuk...

Lorina

2018. december 9.

A második legfinomabb illatú tusfürdője a márkának (számomra az első Sensitive with Milk protein),nagyon jól hidratál ,krémes az állaga,drágább tusfürdők sem teljesítenek jobban.Időről -időre újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Anheszenamon

2018. szeptember 6.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem szárít, az illata nagyon finom, és jó nagy habot csinál. Én mást nem is várok egy habfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Molten

2015. július 30.

Nagyon szeretem az összes Palmolive tusfürdőt, de az illata miatt ez lett a kedvencem. Nem szárítja a bőröm, így csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Berniii

2014. november 3.

Nagyon kellemes illata van, megfelelően habzik. Nem szárít, szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Nagyon kellemes illata van, megfelelően habzik. Nem szárít, szeretem. :)

Klau$$x

2014. szeptember 29.

NAGYON JÓ. Rögtön beleszerettem az illatába, isteni. Szépen nyugtatja a bőrőm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

NAGYON JÓ. Rögtön beleszerettem az illatába, isteni. Szépen nyugtatja a bőrőm.

cintia995

2014. szeptember 10.

Tetszik az illata, jól habzik, a bőrt abszolút nem szárítja ki, nem hagy semmilyen réteget a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

jampiangel

2014. március 10.

Az illata nagyon kellemes, karakteres számomra, amit zuhanyzás után is lehet érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Ercsi

2013. október 6.

Jó kis tusi, szeretem :) Fesztiválozni vittem magammal, és az illatáról mindig jó emlékek jutnak eszembe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

macaron_kitty

2013. június 27.

Jól táplál, az illata is jó, viszont nekem túl erős, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Jól táplál, az illata is jó, viszont nekem túl erős, ezért csak 4*.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Phalaenopsis Amabilis Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.