Palmolive

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 30.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémes gél tusfürdő narancs, eper, málna és csipkebogyó virág illattal.

Zsuzska1979

2020. május 18.

Itt ahol lakom külföldön, szinte vadászni kell a jóillatú tusfürdőkre. Mikor megláttam ezt a boltban, muszáj voltam kipróbálni. Nagyon szeretem az illatát. Kár, hogy limitálr kiadás. Gyorsan vettem is belőle pár flakonnal, biztos aki biztos. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

micsmics

2019. július 29.

Ez szerintem egy az egyben a kis epres Palmolive. Illat, állag, minden. Azt is szeretem, ezt is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Fructose, Prunus Persica Juice

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.