Palmolive

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. október 16.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő- Vanília kivonattal. Bőrsemleges pH.

blackrose

2019. május 26.

A vaníliás illata miatt vettem meg,ès ezzel mindent elmondtam. Igazából vaníliás danone-ra emlèkeztet. Szeretem használni, jó erős ,vidám illat zuhanyzás közben. Utána szelídül ès csak halványan marad meg az illata a bőrömön. Engem nem szárít durván, persze nem is hidratál de ezèrt nem vonok le pontot. Kis kiszerèlès ès baráti ár. Kipróbálásra nagyon jó, de nem biztos hogy újraveszem, maximum ha vágyok erre az illatra. A habzásával nincsen gondom,szivaccsal tökèletes. Nem rossz vètel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Cintia89

2017. április 6.

Nagyon jó, intenzív vaníliás illata van csak nekem nagyon gyorsan fogyott, mivel nagyon híg volt. Nem szárított, inkább télen használtam, már régen vettem, de régen nagyon tetszett, ezért 5 csillag. Olcsóbb fajta Palmolive :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Bettina13

2017. március 19.

Nem annyira szárított mint az aloe verás párja, de így is hagyott kívánni valót maga után. Tisztítani jól tisztít, de rengeteg testápolót kell utána használni. Az illata nagyon kellemes és sokáig tart, de nem bántam hogy nem fogyott el. Bő egy év után még mindig emlékezetes, és nem kifejezetten jó értelemben - ennyi pattanásom tusfürdőtől még sosem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

csibike100

2016. augusztus 6.

Az illata finom, de nem habzik jól, egy kicsit szárít és néha még irritál is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

szalamander

2016. január 28.

Ez a fajta tusfürdő a legjobb hajsampon:)))
Kipróbáltam, mert írtátok, hogy nektek is így vált be, na hát tényleg selymes és jó illatú tőle a hajam, tusfürdőként viszont nem egy nagy durranás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

Ez a fajta tusfürdő a legjobb hajsampon:)))

lavalampa

2015. augusztus 19.

kellemes illat jol tisztit de sajnos szaritotta a borom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

kellemes illat jol tisztit de sajnos szaritotta a borom :(

TheGirl

2015. április 11.

Szerintem ugyanolyan, mint a Warm vanillás, csak olcsóbb (de lehet hogy én emlékszek rosszul). Jó kis tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

mgina007

2015. március 16.

Számomra teljesen hihetetlen módon újravettem! Az okok pedig a következők: az illata nem irritál, sőt kellemessé válik és nem vész össze a karakteres illatú testvajakkal (nem úgy, mint a Dove :( ); nem szárít (persze a krémes állagúakat nyilván kellemesebb használni); olcsó. Összességében elégedett vagyok vele, ha olyan tusfürdőkről beszélünk, amitől nem azt várjuk, hogy illatfelhőbe burkolja a fürdőszobát, majd utána órákig minket is, hanem más kozmetikumot is szeretnénk utána használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

nora.hajdu91

2014. december 7.

Nekem az illata tetszett, de érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom,úgy kipattogtam tőle az első használat után,hogy azóta is szenvedek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

szivecske

2014. november 7.

Nemnemnem, olcsó volt kb 290 Ft, de annyit sem ért.Első szaglásra megtetszett, de a második használatakor már nem jött be ez a műpacsuli illat Gyorsan fogyott, hálistennek.... Többet nem veszem meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.