Palmolive

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusfürdő verbenával, narancsvirággal és mandarin olajjal.

Felfrissít, elűzi a fáradságot, energizál. Energiát ad az ébredéshez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Erika80

2020. január 3.

Szuper finom illata van, nagyon tetszik. Nekem azonnal Elizabeth Arden Green Tea nevű parfümje jut eszembe amikor vele tusolok. Kellemes, kiegyensúlyozott érzést nyújt számomra. Egyet sajnálok csupán, hogy a Palmolive nem cruelty free. Az élmény, az illat, a csomagolás miatt viszont 5 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

keserutimi

2018. augusztus 19.

A lila Palmolive mellett ez a másik nosztalgikus illatú tusfürdő. Frissítő, nagyon szeretem nyáron használni, főleg este, alvás előtt. Szerintem uniszex illata van, úgy hogy férfiak is használhatják nyugodtan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

carolinett33

2017. augusztus 19.

jól tisztít, nem szárít nagyon, frissitő az illata bár kicsit mű, olcsó hatású. viszont mivel még a barátom is rájárt 5 csillag, mert őt nem igazán érdeklik ilyesmik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Leonie

2017. június 14.

Nem tehetek róla én ezt is szeretem:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Nem tehetek róla én ezt is szeretem:D

Nymeria94

2016. július 8.

Az általam eddig próbált három Palmolive tusfürdő közül ez az amire azt mondom, hogy szép volt, jó volt, de nem hiszem,hogy újra fogom vásárolni.
A hatását tekintve nem maradt el a márkatársaitól, szépen habzott és jól tisztított, de mégsem volt az igazi. Amikor a boltban beleszimatoltam tényleg egy kis energiabombának hatott a citrusos illatok és a verbéna keveredése, azonban fürdés közben és után én csak a verbénát éreztem magamon, ami önmagában nekem annyira nem jött be. Azonban azt meg kell hagyni, hogy meglehetősen hosszan éreztem ezt az illatot mind magamon, mind a fürdőszobában, szóval bátran ajánlom mindenkinek, aki kedveli a verbénát. Szárító hatást sem tapasztaltam, azt viszont szeretném megjegyezni, hogy rendkívül gyorsan fogyott, szóval nem biztos, hogy a leggazdaságosabb tusfürdő.
Összességében azt mondom, hogy nem egy rossz termék, de nem váltotta be maradéktalanul a hozzáfűzött reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

JudithBeauty

2016. április 28.

Nekem nagyon tetszik az illata, igazi energiabomba, és teljesen felfrissít. Lehetne jobb a habzása, és kicsit szárít a gél állaga miatt, de úgyis az élénkítő hatása miatt vettem meg. Beleszagoltam a flakonba, és már el is csábultam. Nyáron még hatékonyabb lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

zsoxcore

2015. október 18.

Nyaram egyik illata! ♥ Az állaga zselés, kissé sűrű, így kevés kell belőle a tusoláshoz, nagyon kellemes illatú. Könnyen habzik, zuhanyzás után a bőrömet hidratálttá, puhává varázsolta. Nagyon elégedett voltam vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Lills

2015. augusztus 22.

Jól habzik, nem szárít jobban mint egy átlagos tusfürdő viszont az illata.. nem mondom hogy rossz, frissítő nyári illat, viszont a narancshoz semmi köze. Nem baj, elhasználtam, de én is csak azt tudom mondani hogy semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

siss

2015. június 20.

Hasonló illata van mint a régi Morning Tonic volt. Egyedül az állagáért nem vagyok oda,nem annyira kedvelem a géleket,mert szárítanak,de testápolózással ellensúlyozható. Ilyenkor nyáron,melegben jó választás,üde,frissítő hatása van.Amúgy semmi extra,jó illat,ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Színezőanyag. Zöld.