Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2019. augusztus 18.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tniki

2019. május 20.

Sosem voltam rajongója a gyümölcsös tusfürdőknek, de ez kivétel. Egyszerűen imádom! Nincs tolakodóan erős illata, ami pozitív, hisz sokáig érzem a bőrömön. Nagyon kellemes, ahogy már előttem is írták: ,,vidám illat"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

keserutimi

2018. augusztus 19.

Ez is egy csodás, nyári illat a Palmolive tusfürdők között. Kellemes illata van, és ezt is sokáig érzem magamon. Több éve újravásárlós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

keseruevelin

2018. február 26.

A Palmolive tusfürdő az egyik kedvenc márkám fürdés terén. Már évek óta szinte csak ezt használom, nem véletlenül. Szinte az összes illatatot és fajtát kipróbáltam már. Mindig vannak amiket csak nyáron vagy télen használok. Na ezt pl. csak nyáron :) mert annyira üde, gyümölcsös mangós illata van... Nagyon tartós rajtam. Nem szárít, és piciket mennyiség is elég belőle. Így sokáig eláll. Nálam *****-t ér ez a tusi !!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Viki9727

2017. július 14.

Iszonyatosan finom illata van. Fürdés után is lehet érezni a bőrön. Nem szárít, jól habzik. Imádom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Bogica92

2017. július 6.

Teljesen jó az én ízlésemnek, édes limonàdé illat, tartós is! Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Teljesen jó az én ízlésemnek, édes limonàdé illat, tartós is! Szeretem.

Norih

2017. május 18.

Nekem abszolút a mézes negróra emlékeztet az illata. Nem mondanám egy frissítő illatnak, inkább egy téli estén tudnám jobban elképzelni. Jól hidratálta a bőröm is, és sokáig érződött az illata a bőrömön. Nagyon kellemes volt a használata,ha valami tutira megyek,ezt választom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 18.

Endless

2017. március 22.

Elkèpesztő vidám illata van! Szinte az egèsz tusfürdő vigyorog! Imádom! A legrosszabb hangulatomból is kiszed! Párszor próbálkoztam másfajta Palmolive illattal, de mindig megbántam ès visszatèrtem ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Kori

2016. október 15.

Nyáron használtam reggeli zuhanyzáshoz. Ébredés utáni felfrissüléshez tökéletes volt ez a narancsos illat. Hidratált-e, vagy szárított...? Megszállottan kentem a testápolót magamra minden egyes zuhanyzás után, egész nyáron, így erről sajnos fogalmam sincs. Nem tudom...lehet jövő nyáron beszerzek majd még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

nobosz

2016. szeptember 21.

Mangós-narancsos álom! Kalandos meleg nyár illata van, tényleg vidám érzet zuhanyzás közben! Abszolút kiemelkedik a tusfürdők között.
Enyhén olajos, kellemes a bőrön! Direkt nyaraláson használtam, hogy még markánsabban fejembe égjen a jó érzés és búsabb hétköznapokon pozitív élményt adjon. Bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Anita1984

2016. szeptember 8.

Mostani kedvencem. Remek illat, selymes bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Mostani kedvencem. Remek illat, selymes bőr!

Antioxidánsok: BHT