Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Bubus06

2020. március 17.

Ennivaló csokis puding illatú és állagú tusfürdő. Néha újra veszem, ha olyan kedvem van, de azért rendszeres használathoz sok egy picit. :D Nehéz kiimádkozni a flakonból, ahogy a mentolos tesóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

kata07

2020. március 15.

Imádom a csokit, és persze ezt a tusfürdőt is. Nagyon finom kellemes csokis illata van. Nem szárítja a bőröm, így nincs is szükségem testápolóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

pont

2020. február 12.

ez az illat tipikusan az, amit valaki vagy utál vagy imád. én utóbbi vagyok, nem titkoltan emiatt vettem meg, bár amúgy értem, hogy miért nem tetszik másoknak, kicsit tényleg mű, de néha szeretem az ilyet. engem nem szárított, nem irritált, bár csak nagyon ritkán nyúlok érte. amúgy semmi extra, egy átlagos tusfürdő, bár valamiért tényleg van egy kis gagyi hatása, nem tudom megmondani, pontosan miért, talán a csomagolás meg a tusfürdő kinézetének összhatása teszi.. egynek jó, de ha elfogy, nem fog különösebben hiányozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

CrazyHairDontCare

2020. február 10.

Még régebben mikor nem jött elő szinte minden illatosított dologtól az ekcémám elhasználtam ebből egy pár tubust. Szerintem illatra és állagra is tisztára mint a csokis pudding, legszívesebben kikanalaztam volna az egészet. Sajnos egy kicsit szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Lokitheprincess

2020. február 10.

Nagyon kellemetlen a szaga, műanyagos és erősen kakaós. Ajándékba kaptam de meg kellett válnom tőle mert nagyon undorító szegény.. Soha nem venném meg, flakonból is büdös 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

kocosfox

2020. február 10.

Jaj de fura pár véleményt olvasnom róla. :-D Nekem épp az volt a benyomásom, hogy a flakonból szagolva annyira nem nyert meg az illata, viszont tusolás közben istenien finom csokis illatúvá változtatta át a fürdőszobát.
Kicsit féltem tőle, de ahhoz képest, hogy van benne SLS, nem szárította annyira a bőrömet, Dove-ról váltottam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

suti95

2019. október 1.

Én nagyon szerettem az illatát, sok csokis dolognak borzasztó szaga lesz használat közben, ezen nem éreztem változást. Sajnos egy ideje nem láttam sehol, remélem találok még belőle majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Csutak

2019. szeptember 17.

Három napos kis együttlétünkre vettem, amikor barátnőmmel voltam, mert nem volt kedvem cipelni a félliteres itthoni tusimat. Hát nem kellett volna. Boltban megszaglászva még finom, csokis illata volt, de fürdés közben egészen ocsmány illata lett és még szárított is. A külleméről meg inkább nem is mondanék semmit. Mintha híg fosban fürödtem volna... Pótléknak jó volt és jó is lesz, ha nem érkezik meg időben az avon rendelésem. :D Ezért pedig sajnos nem jár több, mint két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Az illata kellemes, viszont viszketett, és kipirosodott tőle a bőröm. Eddig soha egy tusfürdőnél sem tapasztaltam ilyet, azt hittem allergiás reakció, de csak nagyon kiszárította. Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

kamelia

2019. augusztus 8.

Amikor a boltban, flakonból szippantottam bele, akkor még tetszett az illata.
De sajnos tusolás közben már nagyon nem.
A bőröm szereti, de az orrom nem.
Egyszerűen olyan, mint a savanyú tejből készült kakaó. Fujj

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Amikor a boltban, flakonból szippantottam bele, akkor még tetszett az illata.
De sajnos tusolás közben már nagyon nem.
A bőröm szereti, de az orrom nem.
Egyszerűen olyan, mint a savanyú tejből készült kakaó. Fujj

Antioxidánsok: BHT