Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

N7502

2021. október 7.

Nagyon jót tesz a száraz bőrömnek, de az illata sajnos elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

Nagyon jót tesz a száraz bőrömnek, de az illata sajnos elviselhetetlen.

aquana

2021. május 5.

Egy kérdést tegyél fel magadnak, mielőtt megveszed. Szereted a brutálisan édes műcsoki illatot? Ha a válasz igen (vagy bele tudsz szagolni), akkor nyugodtan. Ha nem, akkor messziről kerüld el, mert tényleg nagyon műcsoki. Nekem személy szerint bejött, korrektül habzik, átlagos tusi, nincs vele gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Fairy0124

2021. január 29.

Annyira szeretem, lágy, krémes, csokikrém illatú, de az az igazi, amit legszívesebben megennék, ha nem tusfürdő lenne, nagyon puha a bőröm tőle és fürdés után is érezni rajtam... Ennél több nem is kell, hogy nagyon szeressem! Igazi élmény ezzel fürdeni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Ftunde900111

2021. január 23.

Először szerettem, de aztén büdösnek éreztem, Ki érti ezt, nem szárit és jó krémes:) A kávés változatot próbáljátok ki, na az valami fantasztikus:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Anita97

2021. január 7.

Nagyon szeretem, jó illatú
Nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Nagyon szeretem, jó illatú
Nem szárít

gabriella2121

2020. november 13.

Szeretem tusfürdő. :) Azt illata mennyei, én fürdés-zuhanyzás után is elég sokáig érzem magamon. Az állagát tekintve nem az a teljesen "szétfolyós", inkább ahogy előttem is írták pudingos, krémes állagú. Nekem ez jobban bejön. Többször újravettem már. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

Agnes91P

2020. október 5.

Imádok mindent, ami csokiillatú, ezt is kétszer újravettem már. Olyan, mint a csokipuding, sűrű és krémes az állaga, habfürdőzni is tök jó vele, és persze az egész fürdőszobát belengi az illata. Az egész Gourmet-kollekciót szeretem,nem szárítják a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

HNiki2001

2020. október 2.

Imádom ezt a tusfürdőt.Az illata isteni,erős és tartós.Az állaga pedig nagyon jó krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

Zsuci23

2020. október 1.

Nagyon tetszik csak olyan pudingos az állaga :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Nagyon tetszik csak olyan pudingos az állaga :D

EngelWhite

2020. augusztus 3.

Erős, finom illata van. Elég sűrű, kevés is elég belőle, ezért nálam nagyon sokáig bírta. Csokoládérajongóknak ajánlanám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Zöld)