Palmolive

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

Menta illatú krémtusfürdő, mely kényezteti és felfrissíti a lelket, emellett óvja a bőrt a kiszáradástól.

Gdori1988

2019. november 14.

Nekem hála az égnek nem túl érzékeny a bőröm, így nekem nem okoz problémát. Viszont az illatát imádom, többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Az én bőröm rémesen kiszárította, és nagyon erős az illata. Kaptam ajándékba, elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

netti1990

2019. június 15.

Igazi nyári tusfürdő! ☺ Sűrű,krèmes állagú,After Eight desszert illatú tusfürdő ☺ Jól habzik,jól tisztít,ès mèg hűsítő hatása is van ☺ Nem szárítja a bőrt.Zuhanyzás után egy kicsit mèg lehet èrezni az illatát a bőrön. 5* 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

nicolekitti

2019. május 28.

Akcióban vettük, számomra nem volt megnyerő az illata, borzalmas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Akcióban vettük, számomra nem volt megnyerő az illata, borzalmas volt.

Andy88

2018. december 12.

Isteni finom After Eight illatú tusfürdő, igazi élmény vele a zuhanyzás. Frissít, és közben ellazít, használata után megkívánom a mentolos csokit. :)
Sűrű állaga van, krémes, és szuperül habzik, mindemellett ápolja, és nem szárítja a bőrt. Zuhanyzás után még egy ideig érzem magamon a finom édes-mentás illatot. :) Bár valószínű, hogy nem fogom újra venni (már csak azért sem, mert nagy tesztelő vagyok...) de az biztos, hogy ez a tusfürdő maximálisan megéri az árát. Érdemes kipróbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

kottazur

2018. szeptember 9.

After Eight illata van, de erzekeny/sebes/borotvalt borre nem a legjobb mert borzalmasan csip. Az illata nem tart sokaig, az allaga rendben van, nem szaritja a borom, de a maxot nem eri el sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Lina14

2018. augusztus 20.

valóban nincs sok menta illata azon kívül amikor magadra kened, de amúgy nekem az állagával meg a hatásával nincs bajom, de nem hiszem hogy újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

pigglypig

2018. május 24.

Nem hittem, hogy valaha lesz tusfürdő, ami ennyire nem jön be, de íme, soha ne mondd, hogy soha. Szörnyű :D
Imádom a mentás dolgokat, de ennek a szaga annyira enyhe és annyira távol áll a mentától, mint Makó Jeruzsálemtől. Csak egy nagyon visszafogott, beazonosíthatatlan édes illatot érzek, ami alapvetően nem lenne baj, nem csípem az erősen parfümös dolgokat, de ezt kifejezetten a frissítő mentol "ígérete" miatt vettem meg - haha, illetve erre számítottam.
Ami viszont még ennél is nagyobb probléma, az az állaga. Finomlelkű hölgyek ne olvassanak tovább, de engem a) sűrű takonyra b) egyéb, kizárólag férfiak által termelt testfolyadékra emlékeztet. Hát csoda, hogy csupa undorral kentem magamra ilyen asszociációk mellet? :P
Nem szoktam szélsőségesen értékelni, de erre most tényleg nem tudok semmi pozítvumot mondani, 1 csillagnál nem adhatok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

borzsu95

2018. április 5.

Első szaglásra szerelem *.* habzik, nem szárít, mentás, imádom ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Első szaglásra szerelem *.* habzik, nem szárít, mentás, imádom ;)

spavanilly

2017. december 7.

Számomra kellemes meglepetés, hogy egy mentás tusfürdő végre nem csak géles állagú lehet.
Ez egy nagyon sűrű, krémes tusi, isteni illattal (ahogy már többen is írták 1 az 1-ben az After 8 csoki töltelékének az illata).
Ajándékba kaptam, én valószínűleg a vaníliás verziót választottam volna.
A tusfürdőt kicsit nehéz kinyerni a flakonból, ugyanis nem elég erős nyomás esetén a flakon " visszaszippantja" a cuccost.
Használat közben érezhető némi szúrós mellékzönge, ami egyáltalán nem a mentát juttatja eszembe.
A shea vajat jól adagolták, egyáltalán nem szárítja a bőröm.
A csomagolása csudiszép.
Összegezve erre most csak nagyon erős 3 csillag jár részemről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Ajándékba kaptam, én valószínűleg a vaníliás verziót választottam volna.
A shea vajat jól adagolták, egyáltalán nem szárítja a bőröm.
A csomagolása csudiszép.
Összegezve erre most csak nagyon erős 3 csillag jár részemről...

Antioxidánsok: BHT

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.