Palmolive

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: gabriellabn, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 14.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő eper kivonattal

Dorotii66

2019. október 5.

Az illata számomra túl émelyítő. De ezen kívül teljesen megfelelt, mint tüsfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

hippiesaur

2019. július 16.

Tömény műeper illata van. Ezt leszámítva elégedett voltam vele. Nem szárította a bőrömet, jól habzott, kellemes érzés volt vele fürödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

oreganyo

2019. június 5.

Eperszezon van, a flakonban nagyon jó az illata, és a GoodsMarketben most 369Ft volt. Gondoltam megér egy próbát. Kellemes csalódás volt, nagyon finom, édes epres illata van, jól habzik ( fürdőrózsával használva), nem szárítja a bőröm, sőt! Ha jól látom shea vajat tartalmaz, meg eperkivonatot. Szuper kis tusfürdő, és megmarad az illata a bőrömön, ha rövid ideig is. Biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Zsuzska1979

2019. február 23.

Hát nekem annyira nem jött be. A dobozában nagyon jó eper illata van, zuhanyozás közben én annyira már nem éreztem, utána meg egyáltalán nem. Egyébként jó tusfürdő, nem szárít. De ez az illat nekem nem elég. Meg az összessel ebben a tipusban az a bajom, hogy túl sűrűek, és egy idő után egyre nehezebben jön ki a flakonból. A vaníliás változata ebből a szempontból még inkább problémás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Banszky

2019. február 19.

Nagyon édes,émelyítő illata van használat közben a fürdőszoba gőzében,ezt nyilván boltban nem éreztem ennyire. Én inkább a tiszta,friss illatokat kedvelem de egynek elment ez is,újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

miele

2019. február 13.

Jó az illata és az állaga is, jól habzik, rendesen tisztít. Átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Jó az illata és az állaga is, jól habzik, rendesen tisztít. Átlagos termék.

Jucuus

2019. február 3.

Nagyon szeretem a palmolive tusfürdőket, mert aránylag kevés pénzért cserébe jó terméket kapok! Illata ennek is nagyon bejött, sűrű puding állagú, mint a csokis (engem nem zavar, sőt. :D), jól tisztít és megfelelően habzik. Szárítani nem szokott. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

doraspill

2018. november 25.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Először kicsit idegenkedtem tőle, hogy talán túl tömény lesz az eperillat, de egyáltalán nem tömény, sőt Igazi kényeztetés a lelkemnek. A vaniliás és csokis illatot még nem probáltam, de a legujabb kokuszos kiadást már be is szereztem! Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

auroras

2018. november 16.

Szuper kis tusfürdő, mennyei eperillattal☺️Remekül habzik, és nem szárítja a bőröm. Maximàlis 5*❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

bettina28

2018. november 7.

Szerintem nagyon finom illata van. Tubusba túl tömény, viszont használat közben isteni finom!! Használtam korábban a Palmolive Gourmet csokis és vaníliás változatát is többször, de szerintem ez az epres a legjobb illatú ezek közül. Ajándékba kaptam, de simán megvenném saját magam is, és picit sajnálom is hogy hamarosan elfogy. A textúrája nagyon tápláló, egyáltalán nem szárítja a bőröm, viszont viszonylag sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Prunus Persica Juice

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.