Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hencida, Módosítva: 2013. február 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes eredetű orchidea és aloe vera kivonatokkal gazdagított szappanmentes készítmény.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

herczegno33

2018. november 19.

Az orchidea illat nagyon fincsi :) most vettem utántöltőt. Èn elègedett vagyok vele.
Nehezen találtam olyan kèzmosót ami rendszeres használatnál sem szárít, ezèrt is ragaszkodtam a Palmolive-hez. Mèg az olvivásat szoktam venni, de annak nincs ilyen intenzív illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

eperturmix

2017. május 31.

Juj de jó illatú!!!!Csak kár,hogy kézmosás után már nem érzem...A pumpája kicsit gagyi,ha 2-t akarok nyomni a 2.nál nagyon kicsi jön ki.Nem szárít,sokáig elég,jó áron van.Szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

rLau88

2016. november 23.

Finom illata van, jól habzik és lehet kapni hozzá utántöltőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Finom illata van, jól habzik és lehet kapni hozzá utántöltőt!

susiebeam

2015. augusztus 27.

Az illatától nagyjából függő vagyok, csak ilyen kézmosó szappan lehet itthon. Kicsit szárít, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

sabrirory

2015. május 5.

Nagyon imádom az illatát! Végre egy folyékony szappan,ami nem szárítja az amúgy is kiszáradásra hajlamos bőrömet. Az illata miatt már a tusfürdőjét is használom!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

kessi91

2015. május 5.

Sokadszorra veszem újra, imádom az illatát! Nekem kell mellette kézkrémet használnom, de mivel nagyon sokszor kell kezet mosnom, így lehet, hogy csak emiatt van, és ez másnál egyáltalán nem probléma. :) Lehet kapni 1 literes utántöltőt, mindig van otthon belőle. Sokáig érzem még a kezemen az illatát, nagyon jó érzés:)

starflo

2015. február 10.

Jó illat, hidratáló hatás, jó habzás, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Jó illat, hidratáló hatás, jó habzás, nekem bevált.

Rure90

2014. május 27.

Nagyon jó illata van, nem lehet megunni, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Nagyon jó illata van, nem lehet megunni, jól tisztít.

shiningstar

2014. január 16.

Imádom az illatát és tökéletesen habzik, nagyon jó krémes állaga van. Még nem fogyott el az egész flakon így előre kap három csillagot mivel kicsit szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Lillcsike

2013. július 14.

Nagyon finom az illata, elég sokáig elég volt, nem szárította a bőrömet sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Nagyon finom az illata, elég sokáig elég volt, nem szárította a bőrömet sem.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Phalaenopsis Amabilis Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Színezék. Lilás piros.