Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bergamott, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan grapefriut kivonattal és természetes antibakteriális hatóanyaggal. Alaposan megtisztítja kezét a zsíros ételmaradékoktól. HAtásos az olivaolaj és a vaj ellen.

tugabi

2016. augusztus 19.

Nagyon jól tisztít és szagtalanít! A zsírt könnyebben oldja le, mint a többi kézmosó, amit próbáltam, és a szagokat is hatásosabban tünteti el. Rendszeresen újra vásárolom. Egyedül az a baj vele, hogy kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

bergamott

2012. szeptember 1.

Mivel a Lime-kivonatos nagyon nagy kedvenc nálunk, automatikusan levettem kipróbálásra ezt is a polcról. Az illata nekem kevésbé jött be (a lime-oshoz képest) a lányomnak viszont ez tetszik jobban. Ez is nagyon jól végzi a dolgát. Elbír a hagyma szaggal is, pedig az nem is tartozik a vállalt feladatai közé. A Lime-kivonatosnál tapasztalt enyhe szárítást ennél nem vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.