Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Szappanok

Dús, nem csöpögő hab közvetlenül a pumpás adagolóból. Csodálatosan lágy, kellemesen mandarin illatúvá varázsolja a bőrt.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Imádom! Ezt is, vettem azóta a Lime-citromosat, Málnásat, Jázminvirágosat, nagyon szeretjük. Nem olcsó, a Müllerben van talán a legkedvezőbb áron, de megéri. Sokáig tart egy, és egy élmény vele a kézmosás. Nem szárít, sokáig érződik az illata, alaposan tisztít, és nagyon jó móka, hogy hab, könnyű eldolgozni :) Mindenkinek nagyon tetszett, aki eddig kipróbálta nálunk. :) Lehet kapni fél literes utántöltőt is, ami szintén nem olcsó, de 2x-es adag. A flakont tudod hasznosítani a saját folyékony szappanoddal együtt is: 1/3 normál folyékony szappan, 1/3 víz és 1/3 levegő, majd rázd össze :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

mse02

2017. január 12.

Volt belőle nekem limeos citromos és ez a mandarinos is, nagyon tetszik az illata és az állaga is.
Ami a legjobb tulajdonsága, hogy nem szárít!
Jól eső érzés vele a kézmosás, sokáig simizgetem a habot szét :D
Nekem mindig van némi ellenérzésem ha nagyon koszos a kezem, inkább szappanért nyúlok mert aggódok ,hogy ez a puha hab nem hozza le a koszt, hiszen olyan pihe puha gyengéd.
De ezt lehet ez csak az én rigolyám és valójában lehozná a motorolajat is a kezemről :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Ami a legjobb tulajdonsága, hogy nem szárít!
Jól eső érzés vele a kézmosás, sokáig simizgetem a habot szét :D

Színezék. Lilás piros.