Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Szappanok

Jázmin illatú folyékony szappan, mely kinyomáskor hab állagúvá alakul át. Gyengéden tisztítja a kezeket, és selymes érzetet hagy maga után.

bia93

2019. július 30.

Imádtam! Jó az illata, nem szárít, a habbal jól tisztít. Ráadásul még a párom is hiányolta miután kifogyott, ami nagy szó nála, hogy egyáltalán észreveszi, hogy mivel mos kezet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Mona29

2018. július 24.

Nagyon szerettük. Ez a habos dolog nem csak a gyerekek, hanem a felnőttek kedvence is. A hab nagyon finom, nem kemény, de nem is szétfolyós. Az illata sokáig megmarad a bőrön és finom, puha marad utána a kezem. Az árát egy kicsit sokallom, de egyszer-egyszer akcióban belefér. Viszont egy kicsit morci vagyok rá, mert egy hosszabb utazásra magunkkal vittük és egy jó adag kifolyt a lezárt tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Színezék. Lila színű.