Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kategória:   Tusfürdők

Érezze puhának és simának bőrét, mely csodás illattal párosul! Spanyolországból származó olívaolajjal, illetve füge kivonatokkal gazdagítva.

Kiszerelés: 250 ml

netti1990

2019. augusztus 14.

Imádom a Palmolive tusfürdőket 😊
Isteni finom illata és krémes állaga van.
Jól habzik,jól tisztít,szép puha tőle a bőröm 😊
Az illatát is jó ideig lehet érezni Magamon zuhanyzás után.
5* 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Imádom a Palmolive tusfürdőket 😊
Isteni finom illata és krémes állaga van.
Jól habzik,jól tisztít,szép puha tőle a bőröm 😊
Az illatát is jó ideig lehet érezni Magamon zuhanyzás után.
5* 😊

Boriskajuliska

2018. szeptember 3.

A megújult változatot használom és nagyon szeretem mind az illatát (füge:)))) mind az állagát. Nem úgy frissít mint egy tipikus nyári tusfürdő de a melegben is jólesik használni. Nem szárít, illata hosszan érezhető, sok-sok fügés kozmetikumot!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Bogica92

2018. június 12.

Legeslegjobb, fürdés után is nagyon tartós, nagyon jó nyári illatú krémes csoda! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

wildrose

2017. november 29.

Isteni, lágy, édes illat, csodás, krémes állag, jól habzik, jól tisztít, nem szárít. Nagyon szerettem használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Maniac

2017. július 3.

Nagyon finom, édeskés illata van, palmolive-hoz híven könnyen felhabzik a fürdőrózsán, gazdag habja van. Tusolás után megmarad a bőrön az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Redlips

2017. május 28.

Egyik kedvenc tusfürdőm, időről időre visszatérek hozzá. Nagyon jó az illata, jól habzik. Sajnos, nem olyan tartós az illata, de így is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

TimyeK

2017. január 15.

Idei télen a kedvenc tusfürdőmmé vált. Persze nem szorult háttérbe az argán olaj- mandulavirágos testvére sem. Ugyanazt tudom elmondani erről is, mint az előbb említett tusfürdőről; kellemesen krémes, jól habzik, nem szárít és az illata hasonlóan melegséget áraszt, megnyugtatja a lelkem. Euro cent boltban vásárolom, abszolút megéri a 390 Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Melittaa

2016. december 14.

Nagyon jó nagyon szeretem finom illat egész tartós jó ár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Nagyon jó nagyon szeretem finom illat egész tartós jó ár.

Jelizz

2016. november 12.

Akciosan vettem,gondoltam ki probalom. Eloszor nem ereztem a fuge illatat csak a szokasos palmolive illatot,aztan tobsuor hasznaltam es enyhen elojott a fuge :) nem rossz,nem szarit,jo az illats. Bar en az eros markans illatu tusfurdoket szerrtem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

szivecske

2016. augusztus 15.

Annyira nyárvégi, naplementés, utolsó nyaralások illatát hozza nekem elő ez a darab, hogy augusztus végén szinte kötelezően rohanok és veszem meg... Egyébként összességében a Palmolive tusik mind-mind nagyon jók, árban is ki lehet fogni jó akciókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.