Palmolive

Ár:   150 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mochi, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Férfi pipereszappan tengeri ásványokkal. Arcra és testre egyaránt használható.

tpr

2020. június 28.

Kellemes illatú férfi szappan, néha tusfürdő helyett is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Kellemes illatú férfi szappan, néha tusfürdő helyett is használom.

Audry1

2019. szeptember 18.

Páromnak vettem, szerintem az illata finom férfias. Hatását tekintve nem rosszabb, mint bármelyik másik, puha a keze utána, szépen lemossa a koszt is. A kezen az illat nem maradandó, de nem is ez egy szappan fő feladata szerintem, mi ezeket a fajtákat csak kézmosásra használjuk.
Szerintem ár/érték arányban hozza a vártat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Szerintem ár/érték arányban hozza a vártat!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.