Palmolive

Ár:   490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Fürdőtermékek

Krémes tus- és habfürdő érzékeny bőrre, mandula kivonattal és hidratáló tejjel. Lágyan és kíméletesen tisztít, hidratáló összetevőkkel ápolja a bőrt. Használata után a bőr puha és selymes tapintásúvá válik, mint krémezés után. pH semleges.

ildig

2021. május 23.

Kellemes krémes állag, finom illat.
Száraz, érzékeny bőrre bevált.
Nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Kellemes krémes állag, finom illat.
Száraz, érzékeny bőrre bevált.
Nagyon jó ár-érték arány.

bettina28

2020. július 3.

Többször használtam már ezt a tusfürdőt, mindig ajándékba kaptam mert őszintén szólva én nem venném meg magamnak. Jobban szeretem a gyümölcsös, frissebb illatokat, viszont amikor nagymamámtól kapom ezt, illetve más Palmolive tusfürdőket mindig nagy szeretettel használom el kicsit felfrissítve a kollekciómat. :) Nem szárítja a bőrt, kellemes testes állaga van. Az illata iszonyat sokáig megmarad, másnap reggelig/délelőttig simán. Jó tusfürdő szerintem, egyedül az összetevőibe tudok belekötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

RyahOneY

2020. február 11.

Nekem már a modernebb, zöldkupakos csomagolásban volt hozzá szerencsém. Pár hónapja bukkantam rá, le volt árazva ez + egy férfi illat. Végül mindkettő nagyon bevált nekünk, azóta mindig tartunk otthon belőlük 1-1 flakonnal. :)
Alapvetően nem mindig szeretek krémtusfürdőkkel zuhanyozni, néha olyan tömény, fullasztó érzésem van tőle. Nyáron pl. kifejezetten a könnyed, zselé állagú tusolószereket keresem. Hát most a hűvös, téli szezonra ez a mandulás-tejes fincsiség nagyon bevált. :) Szeretem használni, tetszik ez a selymes, krémes, jóleső formulája. Az illata pedig amellett, hogy alapjáraton is mennyei, ráadásul még hosszan meg is marad a bőrön tusolás után. :)
Akciósan abszolút újravevős, de akció nélkül is nagyon megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Akciósan abszolút újravevős, de akció nélkül is nagyon megéri az árát. :)

mlexa

2020. január 19.

Ennyi pénzért szinte ajándék! Kellemes illata van, krémes állagú. Nem szárít, jól habzik, puha utána a bőröm. Elég sokáig érezni fürdés után. Hidratáló hatása nálam nem túl nagy. De összességében szeretem 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Nagy klasszikus nálam, mert minden szempontból tudja azt, amit egy krémfürdőtől elvárok. Jobbra már nem lehetne fejleszteni szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

zskwaap

2019. június 15.

Nem is értem ezt a kevés véleményt... Pedig szuper kis termek!! A pingvin patika akciós ujsagjaban rendszeresen vannak kuponok, volt egy ami erre vonatkozott, így 350 (!!) forintért jutottam hozza. Nagy Dove rajongó vagyok de ez majdnem olyan jó!:) biztosan veszek meg belőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

netti1990

2019. április 15.

Isteni finom,púderes illatú, ès krèmes állagú tusfürdő :) Jól habzik,jól tisztít.Szèp puha tőle a bőröm :) Zuhanyzás után sokáig lehet èrezni a bőrömön az illatát :) Ès a fürdőszobának is finom púderes illata van a használata után :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Makk Zsuzsó

2019. február 3.

Az illata fantasztikus, 20 éve ugyanaz, már gyerekkoromban is imádtam. Krémes, nem provokálja ki az ekcémám, nem szárít (persze használok utána testápolót). Kevés is elég belőle, sok, krémes habot képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.