Palmolive

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő mely értékes argán olajat és magnólia kivonatot tartalmaz.

Rekaa09

2019. január 14.

Ajándékba kaptam. Bár elég parfümözött, szerettem és nem szárított. De hosszútávon emiatt nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

TheGirl

2018. október 4.

Kellemes illata van, sokáig érezhető a bőrömön, és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Kellemes illata van, sokáig érezhető a bőrömön, és nem szárít.

javi

2018. július 21.

Update: jöttem lepontozni, mert bebüdösödött a flakonba, ki kellett dobnom. Plusz sajnos nem állatkísérletmentes. ----------------
Nagyon tetszik az illata, a bőrömön is megmarad, de sajnos nem sokáig. Krémes, selymes és puha lesz tőle a bőröm. Nekem is a kedvencem lett. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

pattelin

2018. június 9.

Krémes állaga van, picit talán túl folyós. Nagyon finom az illata és tartós! Puha lesz tőle a bőröm! Mostani egyik kedvencem! :)

Update: sajnos le kell pontozzam! Az illata most már számomra émelyítően édes. Ez még nem is lenne túl nagy baj. De többszöri újra tesztelés után rájöttem, hogy ez okozza a nyakamon az ekcéma szerű kiütéseket!! :( Nem újravevős!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

nyarigabi

2018. január 11.

Nagyon szeretem a Palmolive tusfürdőket, ez az aktuális kedvencem. Isteni illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Jelizz

2017. október 21.

Ez az eddigi legjobb illatu Palmolive tusfurdo amit valaha hasznaltam! nagyon jo illata van mint egy parfum. es egy kicsit meg marad az illata a boromon, sot az egesz furdoszobanak ilyen illata lesz. nem szarit. szeretem! 😍🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.