Palmolive

Ár:   439 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

100%-ig természetes növényi kivonatokat tartalmaz.

pinupnicky

2018. május 10.

Nagyon kellemes illatú szuper tusfürdő! Kár hogy már nem gyártják! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Nagyon kellemes illatú szuper tusfürdő! Kár hogy már nem gyártják! :(

Jelizz

2017. április 16.

Kellemes illata van habar en a virag illatu tusfurdoket nem szeretem. De ez jo ! Nem szarit,kellemes 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

lovecreams

2016. július 29.

Imádom az illatát, egyszerűen öröm vele pancsolni, főleg nyáron. Biztosan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

pono

2015. július 17.

Rosszak az osszetevoi igen, ezert a 4 csillag, de nyaron en nem tudok ellenallni az ilyen friss-kremes-viragos tusfurdoknek, nagyon jo ilyennel tusolni szerintem. Naturt kene venni, tudom-tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Oraculum

2015. február 27.

Finom illatú, krémes a habja, de ennyi pénzért, szebb összetevőkkel is lehet venni tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

PetraRéka

2014. október 6.

Nagyon finom,kellemes az illata.Nem olyan olcsó.Összetevők-ejnye...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Nagyon finom,kellemes az illata.Nem olyan olcsó.Összetevők-ejnye...

nikite24

2014. július 2.

Kb. két hete használom, de már most nagyon szeretem. Az illata fantasztikus és zuhanyzás után még sokáig érezhető, annak ellenére is, hogy még testápolót is használok. Nem szárítja a bőröm, sőt puha a használata után. Az ára lehetne kicsit kedvezőbb, de összességében elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

piskótatészta

2014. június 9.

A kedvencem a Palmolive tusfürdők közül! Imádom az illatát,és ráadásul még fürdés után is sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Lina14

2014. április 19.

nekem a kedvencem a palmolive :) remekül hidratál, selymes bőrt varázsol, finom az illata, és viszonylag tartós. a mandulásat nem tudja lekörözni, de nagyon fincsi, megérdemli a max pontszámot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

sabrirory

2014. március 5.

Ajándékba kaptam a bátyámtól még karácsonyra. Szerintem nagyszerű illata van, teljesen odáig vagyok érte meg vissza. Az állaga is tetszik. Szerintem én is fogok venni belőle még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Phalaenopsis Amabilis Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.