Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

ElisabethStonem

2017. január 9.

Jó volt az illata és nemis szárított viszont az állagával nem voltam teljesen elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

TulipánKamilla

2014. március 22.

Először nagyon tetszett az illata, aztán rájöttem, hogy kicsit émelyítő. Már csak pici van benne, de bevallom alig várom, hogy elfogyjon. Az állaga krémes és nem szárít, viszont nem érzem magam tisztának tőle, mert annyira siklik...vagy mi. Nem veszem újra sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Ophelia

2014. március 20.

Karácsonyra kaptam, akkor cseppet sem volt szezonja ezeknek a nyári illatoknak, most viszont örömmel használom. Nem vagyok nagy Palmolive rajongó, sőt, viszont ez tetszik, főleg a különleges illata miatt. Nem erős, nem olyan brutál gyümölcsillatú, mint mondjuk a Balea tusfürdők, érzek benne valami friss virágosat is. És ahogy a Palmolive tusiktól megszokhattuk, egyáltalán nem szárít, egész puha lesz a bőröm fürdés után, ami még különösen jól jöhet a nyári hónapokban is, ha nincs kedvem a hőségben ragacsos testápolókkal bajlódni. Újra nem veszem, mert nem vagyok oda a maracujáért, de eddig ez a legkarakteresebb illat számomra ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

kvitta.girl

2013. november 12.

Nekem gond lehet az orrommal.. Azt írja virágos illat,hozzászólásokba is említitek a növény illatot nekem meg full gyümölcs illata van :D Teljesen odavagyok az illatáért, olyan mint a 90-es évek beli multivitaminos szörpök illata. Habzása és hidratálása közepes,illata 5-ös!
Bár van rajta egy matrica hogy NEW lehet megváltoztatták akkor az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Bár van rajta egy matrica hogy NEW lehet megváltoztatták akkor az illatát.

ylexe

2013. október 29.

Szuper az illata, pont jó az állaga. De erre miért írják rá, hogy 100%-ban természetes összetevőkből?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Szilviaa

2013. szeptember 2.

Első használaton vagyok túl.
Használat közben fanyalogtam, mert olyan erőteljes növény szagot éreztem..szagot, igen, azt a tipikus növény szagot.
Aztán visszamentem valamiért a fürdőbe, és akkor megcsapott a kellemes illatfelhő. Magamat szagolgatva is egy lágy, nem tolakodó, de mégis jól érezhető illatot hagyott a bőrömön.
A bőröm érzékeny, de ezután nem viszketek.
Hosszabb távú hatásáról még nem tudok beszámolni, jelenleg ötös, pedig én nem szeretem a palmolive termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Első használaton vagyok túl.
A bőröm érzékeny, de ezután nem viszketek.

Cunika

2013. július 19.

Jóillat,nagyon jól habzik ,krémes nekem bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Jóillat,nagyon jól habzik ,krémes nekem bevált! :)

Lina14

2013. július 16.

nekem nagyon tetszik, hogy kevés is elég belőle, mert iszonyat jól habzik, nagyon szépen tisztít, nem szárítja ki a bőrt. az illata is fincsi... a flakonban. amint szétkenem olyan kellemetlen, gyógy-zöldteás illata van, de nem ám a fincsi fajtából sajna. elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

Renigirl999

2013. július 7.

Isteni az illata, és nem szárít:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Isteni az illata, és nem szárít:)

Cintii

2013. március 29.

A Tesco-ban kaptam belőle termékmintát.Én nagyon-nagyon szeretem. Ha valaki ismeri a Pickwick trópusi gyümis teáját az imádni fogja. Kb. olyan érzés mintha egy csésze teában ülnék. Nagyon jól hidratál. Tuti hogy megveszem a nagyot is. K/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.