Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. november 6.

Kategória:   Szappanok

Palmolive Naturals "Irresistible Touch" pipereszappan exotikus virágillattal és orchidea kivonattal. Érzéki ápolás a bőrének.

Vicus

2018. április 13.

Nagyon jó illata van, ami szinte már túl tartós :D Pl. étkezés előtt kezet mosok vele, időnként zavar, hogy evés közben is megérzem az illatát. Amúgy kedvelem, mert nem szárítja a kezemet.
Update: kicsit gyorsabban fogy mint pl a Baba szappan, jobban oldódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Update: kicsit gyorsabban fogy mint pl a Baba szappan, jobban oldódik.

Kingucii

2016. április 5.

Imádom az illatát!! Bár nagyon ritkán használok szappant, még is szeretem. Friss,üde tavaszi illat. Bőrömet egyébként nem szárította ki.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

anievi

2015. november 7.

Illata nagyon kellemes, habzik, nagyon szárította a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.

Illata nagyon kellemes, habzik, nagyon szárította a bőröm.

SimonO

2015. augusztus 11.

Először a tusfürdőjébe szerettem bele, azután vettem meg kíváncsiságból a szappant. Sajnos nem tartós az illata, már fürdés közben sem éreztem. A bőröm enyhén szárította, így egy időre mást használok, most már én sem merem fürdéshez minden nap használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

JudithBeauty

2015. augusztus 11.

Kellemes, orchidea illata van, azonban nem tart sokáig. Kézmosás után eltűnik ez az illat, és a helyét felváltja egy fura mosószappan szag, ami már korán sen olyan jó. Csak kézmosásra használom, de sajnos így is szárít, emiatt utána kézkrémet kell használnom. Amúgy a csomagolása tetszik és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

baba_girl_16

2015. július 29.

Ajándékba kaptam, de nem vagyok egy nagy szappankedvelő, így kizárólag kézmosásra használom. Szép színe van, az illata nagyon jó, kézmosás után is lehet érezni még egy darabig. Kicsit viszont szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

rizspufi

2015. július 12.

Nagyon finom illatú, bár nem marad meg sokáig, nem szárítja a bőröm. Folyamatos használat után sem repedezik a szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

AporBogarkaja

2015. május 10.

Hogy én valamikor hogy beleszerettem abba a csomagolásba, meg az illatba. Kicsi formás, jó illatú, tart annyi ideig mint a tusfürdők, csak a sok egyéb a bőrömnek sz ükségtelen anyagot tartalmaz. Összességében jó, de azért ennél jobb is akad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Oraculum

2015. február 27.

Finom illatú, de nagyon szárít és hamar illan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Finom illatú, de nagyon szárít és hamar illan az illata.

whyteangel

2014. szeptember 11.

A csomagolásban nagyon jó illata volt. Nem is drága, szép is. Mégis ahogy kibontottam, sima szappan illata van, nem is hasonlít arra, amit a boltban éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Phalaenopsis Amabilis Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Színezék. Lilás piros.