Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes mandulatejet tartalmaz, hidratálttá és selymessé varázsolja a bőrt. Érzékeny bőrre, pH semleges.

Nicy011

2017. június 19.

Érzékeny bőrre meg kell válogatnom mit használok tusoláshoz is. Ez egy évek óta jól bevált termék. Nem irritál, ami nem mondható el minden Palmolive tusfürdőről és úgy általában a jó illatú tusfürdőkről sem. Szeretem az illatát, jól habzik, ezért habfürdőnek is szoktam használni. Nagyon finom nőies illata van, ami sokáig megmarad. Szeretem, hogy érzékeny bőrre is vásárolhatok jó áron, olyan kellemes illatú terméket, amit használhatok. Az előttem szólók véleményéhez csatlakozva, nekem is nosztalgikus hangulatom van tőle. Ha épp bőrirritációm van, sajnos nem nagyon tudom használni, mert ilyenkor mintha kicsit pluszban szárítana. Családi kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

rizspufi

2015. július 12.

Mennyire imádtam! Anyukám kosáredzése után mindig ezzel fürdött, és imádtam az illatát, ráadásul órákig lehetett még érezni. Néha kisírtam, hogy hadd vigyem el táborozni. Odáig voltam érte. Amennyire emlékszem rendesen táplálta a bőröm, valóban selymesebb lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

muffin93

2014. szeptember 6.

Nekem is gyerekkori kedvenc, egy nyári táborban találkoztam vele először kb. 6 évesen, és rögtön beleszerettem az illatába. Valaki a tábor zuhanyzójában felejtett egy tele flakonnal, én meg -habár nem vagyok rá büszke- elcsakliztam :))) Mostanában feledésbe merült, de mindenképp venni fogok még belőle, ha látom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

andii20

2014. augusztus 20.

Elég jó és az illata nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Elég jó és az illata nagyon tetszik!

Adrienn88

2014. február 1.

Ha egy egyszerű,de természetes illatra vágyom akkor biztos,hogy ezt a tusfürdőt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

eszti98

2013. november 16.

Ez egy átlagos, illatos tusfürdő:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

Ez egy átlagos, illatos tusfürdő:)

szkzs

2013. szeptember 29.

Az én bőrőmet nagyon erősen kiszárította. Évekig használtam mint családi tusfürdőt (a nagy kiszerelést), sok félét váltogattunk, már másnap reggel töredezett a bőröm, a lábamon főleg. Aztán nagy nehezen rájöttem hogy ettől van (eszembe se jutott hogy ettől a finom krémes tusfürdőtől). Amint lecseréltem szinte azonnal elmaradt az erős szárazság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Laura19

2013. július 26.

Semmit nem szeretek ami mandulás. Valahogy taszítanak az ilyesmik.
Ezt is csak ajándékba kaptam. Nem tetszett az illata, de egy tusinak elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Semmit nem szeretek ami mandulás. Valahogy taszítanak az ilyesmik.
Ezt is csak ajándékba kaptam. Nem tetszett az illata, de egy tusinak elmegy.

elfi777

2013. június 16.

Nagy kedvenc volt, de jóval olcsóbb más márkára cseréltem.
Kár, az ára volt csak, ami ellene szólt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 16.

Nagy kedvenc volt, de jóval olcsóbb más márkára cseréltem.
Kár, az ára volt csak, ami ellene szólt.

orsipanka

2013. április 18.

Teljesen átlagos tusfürdő, nem egy csodaszer. Ajándékba kaptam, magamnak nem szoktam édes illatokat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.