Palmolive

Ár:   472 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 472 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 472 Ft

A Palmolive Tápláló Tusfürdő mézkivonatot és hidratáló tejet tartalmaz. Bársonyos formulája segít táplálni bőrét. Használatával bőrét puhának és simának érzi.

Ár: 472 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Zsuzska1979

2020. május 18.

Ezer éve az egyik kedvencem. Most itt ahol élek külföldön, megtaláltam nagyobb kiszerelésben, ugyanezzel az illattal. Nagyon jó illata van. Mindig kell lenni belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Cintia89

2017. április 6.

Nekem valahogy ez az igazi mézes illatú tusfürdő. Régen nagyon sokat használtam belőle, de mivel drágább mint a drogériás saját márkás mézes tusfürdők már nem veszem, de ha olcsóbb lenne még mindig ezt vásárolnám. Igazi nosztalgia mikor a boltok polcain megillatozom. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

danyadi77

2017. február 5.

Fincsi mézes, krémes. Ennél jobban már csak az olivásat szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Fincsi mézes, krémes. Ennél jobban már csak az olivásat szeretem.

Adrikaszabo

2016. június 26.

Imádom az illatát, de engem szárít, használat utan viszketek tőle. Régen sokat használtam, akkor ilyet nem tapasztaltam. Lehet csak a bőröm változott... Mindenesetre 4*-ot simán megérdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

White

2015. augusztus 8.

Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Imádom!!

GabrielaSabatini

2015. március 22.

Most már sok éve rendszeresen veszem. Tényleg finom illatúvá teszi a bőrt. Egy hidratáló, kicsit olajos bevonatot hagy rajtam, ami még önmagában nem lenne rossz, de sajnos így a tisztító hatásával nem vagyok kibékülve. Ha már tusfürdő az alapfunkciója, akkor azért ezzel a dologgal egy picit jobban is megbirkózhathana, mert bizony néha olyan érzésem van, hogy inkább csak elfedi ezzel a krémes réteggel a testszagot, mint eltűntetné/lemosná. Emiatt kénytelen vagyok levonni 1 csillagot. Egyébként szerintem a továbbiakban is alapcikk lesz a fürdőszobámban, akárcsak a mandulás változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

jizunew

2014. október 18.

Imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

Imádom az illatát.

kémecske

2014. október 18.

Imádom! Az illata teljesen őszies, télies (nekem). Ápol,tisztít és jó az illata., nekem ennyi elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

jud678

2014. május 8.

Nekem ettől a tej-méz változattól kiütéseim lettek, 2-3 alkalom után. Abbahagytam a használatot, el is múltak. De mondjuk én semmilyen tej-méz kombinációt nem viselek valami jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

Ingi

2014. március 23.

Az egyik legjobb Palmolive, régóta kedvenc :) Isteni az illata, és a lágy krémes állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Hidratálók: Glycerin, Lactose, Honey

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.