Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

100%-ban természetes eredetű olíva és aloe vera kivonattal gazdagított. Gazdag és bársonyos formulája segít hidratálni a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Marcsi66

2016. november 24.

Legkedvencebb tusim,,,spájzoltam is belőle ( vecsési Penny-ből,650FT,az 500ml-is ára ) érzékeny száraz bőrömre,nagyon bevált,az illata külön élmény.
Azelőtt a Sanex volt a favorit,most meg egy ideje,csak ezt,télen-nyáron mindig,kevés kell belőle,mert elég sűrű,dús habot képez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 24.

Meja

2016. január 10.

Nekem a nagy pumpás kiszerelésben van meg. Praktikus, könnyü használni. Az ilatta nem igazán tetszik, nem is nagyon lehet érezni, csak fürdés közben. Alig várom, hogy elfogyon. Nem venném ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

pampamacska

2015. február 20.

szerettem az illatát, de ennyi kiemelnivaló. a krém kissé sűrübb, olyan krémtusis. talán ennyi, amit ki tudnék emelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

eveartstar

2014. október 31.

Nagyon szeretem ezt a tömény krémes illatot, télen kifejezetten kellemesen melengető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 31.

orsipanka

2014. október 28.

Ez egy teljesen átlagos tusfürdő semmi extrát nem tud. Az illata semleges, egyáltalán nem különleges. Nem érzem, hogy szárítana (de más tusfürdő sem szokott szárítani). A 600 Ft körüli árát is sokallom, érdemes megvárni az akciókat, vagy eurós/százforintos boltokban keresni, ott 300-350 Ft-ért is hozzájuthatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

nagyrenii

2014. október 21.

Én annyira nem szeretem a Palmolivenak ezt a tusfürdőjét, az illata nekem eléggé semmilyen és azt sem igazán szeretem, hogy olyan testápoló szerű, de ha nincs más ezzel is elvagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Aida89

2014. október 15.

Teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Teljesen átlagos.

rozsakrisz

Korcsoport: >54
2014. szeptember 14.

A legnagyobb kedvencem, ha nem Őt használom, már hiányzik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

A legnagyobb kedvencem, ha nem Őt használom, már hiányzik :)

minimano81

2014. augusztus 11.

Kedvenc Palmolive illatom, krémes, tartós az illata, ősszel-télen szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Egypt

2014. július 31.

Nagyon finom az illata, sokáig érezni, tényleg hidratál, fényes és puha marad utána a bőröm... Nem hasonlítható a többihez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.