Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbee77, Módosítva: 2012. május 4.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Nutra-Fruit krémtusfürdő gránátalma kivonattal kényeztető kettőse a selymesen lágy hidratálókrémnek és a tonizáló, valamint a sejtregenerációt elősegítő hatásáról ismert gránátalmának. A hidratáló krém bőrpuhító és lágyítő összetevőket gazdag,krémes formulája táplálja, a gyümölcskivonatok pedig ragyogóvá és kellemesen friss gyümölcsillatúvá varázolják a bőrt.

pilleriin

2017. január 17.

6 éve használtam, de mély nyomot hagyott bennem, nagyon szerettem, kicsit hajlamos volt kocsonyásodni, de nagyon jó volt az illata, és nem szárított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

szaszu05

2014. július 5.

Ajándékba kaptam és egy ideig a szekrényben állt, de végül elhasználtam. Jó az illata, állaga és különösebb bajom nem is volt vele, de nem hinném hogy magamtól megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Ency

2014. április 27.

Jó illata van,krémes és még árban is jó !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 27.

Jó illata van,krémes és még árban is jó !:)

Tiara MCmill

2013. július 26.

Imádom !!! kedvenc,nagyon kevés elég belőle,remekül habzik,puhává teszi a bőrt,megmarad a bőrön az illat,nem szárít,szép színű.
a csomagolás is tetszik :))))
az illata nem hasonlít gránát almára,de ettől még nagyon finom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

a csomagolás is tetszik :))))
az illata nem hasonlít gránát almára,de ettől még nagyon finom. :)

Maniac

2013. május 20.

Olvadóscukros-gyümölcsös az illata, a tusfürdő maga krémes állagú, nyáron jólesik használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

devcat

2013. január 27.

Jó sűrű állagú tusfürdő, kellemes illattal, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Jó sűrű állagú tusfürdő, kellemes illattal, szerettem.

Jelizz

2012. augusztus 12.

Fini az illata! Nem szárít... sajna drága és 200 Ml-es :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Fini az illata! Nem szárít... sajna drága és 200 Ml-es :/

Pixie83.

2012. július 19.

Ajándékba kaptam, alig várom, hogy elfogyjon. Kézmosóként végezte...Nem szárít, lehet, hogy még hidratál is, de valahogy nem szeretem az illatát...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

sztike

2012. július 14.

Nagyon kellemes illatú, jól hidratáló tusfürdő volt, tudtommal már nem gyártják, de ebben nem vagyok biztos. Szerettem, mert kellemes állaga volt és nem is szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.