Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2012. április 8.

Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló krémet  tartalmazó krémtusfürdő. Három illatban kapható: kiwis, gránátalmás és mandarinos.

birdnerd

2016. október 14.

Annyira szerettem ezt a tusfürdőt, kedvencem volt. Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható. Ettől sosem maradt olyan furcsa "csúszós" érzés a bőrömön, mint a tusfürdők 95%-ától. Az illata is tartós volt és kellemes. Miért nincs már? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

cserryy

2014. június 28.

Most van új fajta, nekem a régebbi illata jobban tetszett, mert édesebbnek éreztem valamivel. nem szárítja a bőröm, szép a színe, jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

cutecurly

2014. március 6.

Százasban vettem, 290 ft-ért nem tudtam ott hagyni :D Az illata nekem tetszik (mondjuk, ha nem tetszene, nem is vettem volna meg). Az állagával sincs semmi bajom, én használok pamacsot, arra nyomom és jól felhabosodik így. Egy teljesen átlagos tusfürdő szerintem. Azt nem tudom, hogy az illata mennyi ideig marad meg, mert én rögtön testápolózok zuhanyzás után. Egynek jó ez a tusfürdő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Maniac

2013. április 7.

A boltban még kellemes volt az illata, itthon is egy ideig, de hamar megcsömörlöttem tőle. Egyébként jól habzik, az illata kis ideig megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

black_cico

2013. március 23.

:D:D
hasonló véleményen voltam vele, mint az előttem szóló :) az állaga vmi leírhatatlan, híg és kocsonnyás fika színű és rettenet büdös mű szagú :D a kiwitől olyan messze volt.. elhasználtam, de soha többet nem kéne, csak azért két csillag, mert egyébként a célnak megfelelt, nem szárított stb, de az élmény nemhogy elmaradt, hanem inkább fintorgásba ment át..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

:D:D

rata.sum

2013. március 23.

Fúúú, erre emlékszem, az egyetlen tusfürdő volt, amit valaha is kidobtam, mert azt mondtam, ezzel kezet mosni sem vagyok hajlandó. Egyből megvettem, ahogy megjelent, mert Palmolive és kivi, hű, de jó lesz! Aznap este egyből ki is akartam próbálni. Az állaga túlmutatott a leggusztustalanabb gusztustalanságon is, UNDORÍTÓ volt. Olyannyira, hogy a bőrömre rá sem került, csak rámeredtem a tenyeremen csücsülő genny + zöld takonyra (bocsánat, de tényleg olyan volt). Az első döbbent sokk után sikítva mostam le egyenesen a lefolyóba és nyúltam egy normális tusfürdőért. Minden elismerésem annak, akit nem futamított meg a látvány. :o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

devcat

2013. január 27.

Minden illatban szerettem, kellemesen krémes állagú, mindegyik illata nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

andrej

2012. augusztus 5.

Többet vártam tőle, lehetett volna krémesebb, de alapvetően nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Többet vártam tőle, lehetett volna krémesebb, de alapvetően nem rossz.

sztike

2012. július 14.

Nagyon jó termék volt! Szerettem az illatát és a formulája is tetszett. A bőrömet sem szárította. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Szaszmancs

2012. május 29.

Kivisem van.Hiába olyan,mintha Shrek belefújta volna az orrát,én szeretem az illatát és az állagával sincs bajom,bár lehetne picit krémesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.