Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2011. augusztus 27.

Kategória:   Szappanok

Zöld tea és uborkakivonatban gazdag pipereszappan. Frissesség a ragyogó bőrért.

Kiszerelés: 100g

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. január 10.

Takarítás közbeni kézmosásra. Na, erre jó! Kicsit szárít, kicsit primitív az illata. De szerintem minden Palmolive szappan ilyen. Én csak azért hoztam haza belőle két darabot, mert a patikai pontjaimat erre tudtam beváltani. Pénzért soha!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 10.

prehalekjudit

2014. július 24.

Nemrég próbáltam kis és nagyon bevált.Általában Palmolive szappanokat használok, én meg vagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

kozlokova73

2013. február 27.

nem jo,sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

nem jo,sajnos.

Jelizz

2012. augusztus 12.

Nagyon érdekes az illata! De elmegy :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Nagyon érdekes az illata! De elmegy :DD

fatime

2012. április 2.

Kellemes illata van sokáig elég, de nagyon szárította a bőröm. Télen a nagy hidegben nem is mertem használni, pedig nem száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Csillagvirág

2011. október 22.

Gyerekkoromban 14 évesen pár napig használtam.
Egyértelműen allergiás lettem rá!
Szárította a bőröm és az intim részen is borzasztó dolgokat tapasztaltam tőle!
Soha nem mentem a közelébe és még a többi termékét sem próbáltam.
Különben az illata tetszett és jó krémes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Gyerekkoromban 14 évesen pár napig használtam.
Egyértelműen allergiás lettem rá!
Szárította a bőröm és az intim részen is borzasztó dolgokat tapasztaltam tőle!
Soha nem mentem a közelébe és még a többi termékét sem próbáltam.
Különben az illata tetszett és jó krémes volt.

Judiit

2011. augusztus 27.

Imádom az illatát. A hatása átlagos szappan, enyhén szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 27.

Imádom az illatát. A hatása átlagos szappan, enyhén szárította a bőröm.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract