Palmolive

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna11, Módosítva: 2017. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Palmolive Ultra Moisturization tusfürdő testápoló tejet és 100%-ban természetes eredetű oliva kivonatot tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vicka

2021. július 22.

Gyerekkoromat juttatja eszembe az illata :) nagyon szeretem a mai napig, krémes, jól habzik, és sokáig érzem magamon az illatát. A mézes-tejes Palmolive mellett ez a másik szerelem tusfürdőm! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

v.alexandra27

2021. június 1.

Kellemes vele fürdeni, krémes állagú, jól habzik, az illata is nagyon jó szerintem. Nem szárította a bőrömet sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Fiszuli

2021. április 25.

Ez a második fajta termék a márkától, amit használok. Egész télen a levendulással fürödtem, most, hogy végre jön a jó idő, könnyedebb illatra vágytam. Azt hiszem jó darabig letaszítják a Palmolive tusik a trónról az eddigi szerelmetes Nivea, FA, vagy AVON tusfürdőimet. A nagy kiszerelést vettem meg belőle (a levendulásból is mindig arra csaptam le akcióban) és nem bántam meg, egy hét használat után sem. Nagyon kiadós, bár én szivaccsal fürdök, így nagyon könnyű habosítani, és sikamikálni. Egy fürdés alkalmával több körben átmosom magam, és minden körben elég egy-egy szőlőszemnyi belőle. Az illata fenséges, csodálatos tisztaságillat és maga a természetesség. A végeredmény csodálatosan puha és hidratált bőr, ami nem viszket, nem húzódik, és nem hámlik, vagy porlik. Ha direktben szagolgatom magam, sokáig érezhető az illat. Pont ezeket várom egy tusfürdőtől. Nagyon sajnálom, hogy eddig csak kerülgettem a márkát. Bátran fogom a többi illatból is a legnagyobb kiszereléseket venni, még akár kipróbálásra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Pappetra99

2021. április 24.

A márkától ez volt a legelső termék amit használtam. Nagyon kellemes az illata, szeretem az állagát és nagyon jól habzik. Rendszeresen visszatértek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 24.

Jdit04

2021. április 11.

Régebben nagyon szerettem, kedvenc volt. Most újravásároltam, és nincs vele semmi baj, nem irritál, kellemes az illata is, de valahogy mégsem ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Stella1993

2020. december 8.

Évekkel ezelőtt használtam, akkor bejött, de ma már nem venném meg. Kellemes illata volt, és a bőröm is puha lett zuhizás után. Ma már inkább a cruelty-free termékeket keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

heiserfanni

2020. december 4.

Természetesen hozza a formáját, a Palmoliveban még soha nem csalódtam!
Gyermekkorom óta nagy kedvencem.. Nem csak az emlékek miatt, hanem hogy erre a tusira mindig lehet és lehetett számítani.
Nagyon jól habzik, imádom hogy ennyire krémes, isteni illata pedig minden egyes alkalommal elvarázsol. Természetesen, nem igényel a bőröm utána testápolót. Köszönöm 🙏🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 4.

Természetesen hozza a formáját, a Palmoliveban még soha nem csalódtam!

jelentoszsuzsi

2020. november 20.

Imádom az illatát, évek óta használom és még fogom is sokáig. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Imádom az illatát, évek óta használom és még fogom is sokáig. :)

lZsuzsi

2020. november 17.

Nagyon kellemes, tiszta illata van. Nem szarit, illata egy darabig, 1-2 oraig erzodik a boromon. Szivesen hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nagyon szeretem az illatát, de nem szereti a bőröm. Évente egyszer veszek egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.